Další zprávy
Starší články
 
 
 
 
 
 
 
  • Tabulka 
  • Zápasy 
  • Kalendář
P Tým Z B
 
1. HC Kobra Praha 24 59
2. HC Baník Sokolov 25 58
3. HC Tábor 26 56
4. SC Kolín 26 54
5. HC Stadion Vrchlabí 24 46
6. HC Vlci Jablonec nad Nisou 25 40
7. NED Hockey Nymburk 25 38
8. SKLH Žďár nad Sázavou 25 37
9. HC Řisuty 26 36
10. HC Draci Bílina 25 32
11. HC Trutnov 25 31
12. HC Děčín 26 28
13. HC Moravské Budějovice 2005 26 27
14. KLH Vajgar Jindřichův Hradec 25 26
15. HC Klášterec nad Ohří 24 25
16. SHC Klatovy 26 25
17. HC Lední Medvědi Pelhřimov 25 24
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
  • Duel Tábor B - Č. Krumlov před objektivem

    Ne 25.01. | Do sekce Fotogalerie přibyly snímky Tomáše Danka a Patrika Grunda ze sobotního střetnutí krajské ligy HC Tábor B versus Slavoj Český Krumlov.

  • Fotoohlédnutí za duelem s Jabloncem

    Pá 16.01. | Ve fotogalerii jsou uloženy fotografie Hany Grundové ze středečního zápasu proti Jablonci nad Nisou (2:1).

  • Jiří Ferebauer trénuje v Táboře

    Út 13.01. | Od pondělí se zapojil do přípravy táborského týmu pětadvacetiletý českobudějovický útočník Jiří Ferebauer, který v této sezoně hájil barvy jindřichohradeckého Vajgaru.

  • Další fotky z utkání Tábor vs. Sokolov

    Ne 04.01. | Na web byla přidána další fotogalerie ze sobotního střetnutí HC Tábor - Baník Sokolov, tentokrát od Hany Grundové.

  • Táborský Marek Györi ve Spartě válí

    Po 29.12. | Mladý útočník z táborské hokejové líhně Marek Györi se po spletitém vstupu do sezony chopil role lídra sparťanské juniorky a vévodí produktivitě extraligové nadstavby. Více v rozhovoru na oficiálních stránkách pražského klubu. Více...

  • Sobotní zápasy 21. kola druhé ligy

    So 27.12. | SC Kolín - HC Řisuty 8:1 (1:0, 6:1, 1:0, Malý 3, Jankovský, Petira, Valášek, Kulhánek, Šafránek - Kos), Vlci Jablonec nad Nisou - Draci Bílina 2:4 (1:2, 1:0, 0:2, Pilař, Brokeš - Jirkovský, Brettschneider, Zdeněk, Salač), Kobra Praha - Stadion Vrchlabí 9:5 (2:0, 2:2, 5:3, Kučera 2, Borovanský 2, Slanina, Malý, Novák, Kalla, Čurda - Šťastný 3, Jakubec, Matějka, Urban).

  • Vánoční turnaj 5.tříd už v neděli

    Pá 26.12. | Za účasti domácího týmu a mužstev Příbrami, Sedlčan a Benešova se v neděli odehraje na táborském zimním stadionu Vánoční turnaj 5. třídy HC Tábor určený hráčům ročníku 2004. Úvodní vhazování zahajovacího střetnutí padne v 9 hodin a zváni jsou nejen rodiče hráčů, ale také další fanoušci kvalitního mládežnického hokeje.

  • DALŠÍ FOTKY Z UTKÁNÍ TÁBOR - KOLÍN

    Po 22.12. | Na hlavní stránce naleznete další sérii snímků ze zápasu HC Tábor - SC Kolín (8:0), tentokrát z dílny Hany Grundové.

  • Výsledky sobotního 20. kola druhé ligy

    Ne 21.12. | Řisuty – Klatovy 3:5, Klášterec nad Ohří – Moravské Budějovice 4:2, Nymburk – Kobra Praha 3:10, Žďár nad Sázavou – Sokolov 1:3, Bílina – Jindřichův Hradec 9:6, Pelhřimov – Děčín 1:3, Tábor – Kolín 8:0, Vrchlabí – Trutnov 6:2.

  • Středeční duely druholigové skupiny Západ

    St 17.12. | Klatovy – Tábor 2:4, Kolín – Klášterec nad Ohří 4:2, Kobra Praha – Pelhřimov 5:1, Sokolov – Bílina 6:8, Trutnov – Nymburk 5:6, Jablonec nad Nisou – Vrchlabí 3:4 po náj., Moravské Budějovice – Žďár nad Sázavou 6:1, Děčín – Řinuty 2:6.

  • Středeční předehrávky 21. kola druhé ligy

    St 10.12. | Vajgar Jindřichův Hradec – SKLH Žďár nad Sázavou 4:3 po nájezdech (0:2, 3:1, 0:0, branky Zich, Voříšek, Procházka, nájezd Procházka – Kaňka, Gregar, Štěpánek), Baník Sokolov – HC Klášterec nad Ohří 4:2 (1:0, 1:0, 2:2, Přindáš 2, Kuběna, M. Rohan – Žižka, Mála).

  • Výsledky mládeže z 5. - 7. prosince

    Po 08.12. | JUNIOŘI: Tábor – Krkonoše 5:2 (Slavík, Brož, Nehoda, Hlaveš, Vojtěch Prchal), Tábor – Kolín 4:3 (Brož, Bílek, Blažek, Hlaveš). MLADŠÍ DOROST: Liberec B – Tábor 4:1 (2:0, 1:0, 1:1, Řezáč). 8. TŘÍDA: Tábor – České Budějovice 0:12 (0:1, 0:6, 0:5). 7. TŘÍDA: Plzeň – Tábor 7:0 (2:0, 4:0, 1:0), Tábor – Beroun 2:6 (0:0, 1:4, 1:2, Weinzettel, Šustr). 5. TŘÍDA: Plzeň – Tábor 4:3 (2:0, 1:3, 1:0, Zátopek, Herda, Spěváček), Tábor – Beroun 6:2 (2:0, 2:0, 2:2, Spěváček 2, Koreš 2, Makovec, Syrovátka). 3. TŘÍDA: Český Krumlov A – Tábor A 6:8 (2:2, 2:3, 2:3, P. Pospíchal 3, Jirášek, Fábera, J. Pospíchal, Vachta, Sochůrek), Hluboká nad Vltavou – Tábor A 1:33 (1:8, 0:13, 0:12, J. Pospíchal 6, Šilháb 6, Křepelka 4, Vlček 4, Eremiáš 4, Fábera 3, Jirášek 2, Hanzák 2, P. Pospíchal, Šťastný), Český Krumlov B – Tábor B 1:14 (0:5, 1:5, 0:4, Mohyla 3, Lukeš 3, Vachta 2, Kovanda 2, Slavík, Bačo). Přátelsky: Střelci Jindřichův Hradec – Tábor B 5:12 (1:3, 3:5, 1:4).

  • Víkendové výsledky žáků

    Ne 30.11. | STARŠÍ ŽÁCI B (7.): Tábor – České Budějovice 2:3 (0:0, 1:2, 1:1, Truhlář, Weinzettel). MLADŠÍ ŽÁCI A (6.): Písek – Tábor |3:10 (Eremiáš 3, Kundrát 3, Křepelka 2, Krch, Šťastný). MLADŠÍ ŽÁCI B (5.): Tábor – České Budějovice 8:4 (2:1, 5:0, 1:3, Sabiniok 4, Makovec, Zátopek, Spěváček, Syrovátka). PŘÍPRAVKA A (4.): Český Krumlov/Lvi České Budějovice A – Tábor A 8:8 (3:3, 1:2, 4:3, Kupka 4, Lutovský, Šindelář, Duben, Cícha), Tábor A – Lužnice 8:6 (2:2, 2:2, 4:2, Duben 5, Kupka 2, Cícha), Český Krumlov/Lvi České Budějovice B – Tábor B 11:6 (2:1, 3:1, 6:4, Štefka 2, Kolací, Pufr, P. Heřmánek, Š. Heřmánek), Tábor B – Lužnice 9:5 (2:3, 4:0, 3:2, Hofman 2, Šindelář 2, Křepelka 2, Pufr, Kolací, Lutovský).

  • Výjezd fanoušků do Pelhřimova

    Út 25.11. | V sobotu 29. listopadu se uskuteční autobusový zájezd na utkání v Pelhřimově. Sraz v 16.30 hodin u zimního stadionu, odjezd o 15 minut později. Cena 80 Kč. Přihlášky jako obvykle ve tvaru "Jméno, počet a tel. kontakt" e-mailem na salahct@seznam.cz, nebo pouze formou sms na tel. 608 206 106.

  • Víkendové boje táborských nadějí

    Po 24.11. | STARŠÍ ŽÁCI B (7.): Jindřichův Hradec – Tábor 2:2 (0:1, 1:1, 1:0, Knobloch, Matoušek). MLADŠÍ ŽÁCI B (5. třída): Jindřichův Hradec – Tábor 4:9 (1:0, 1:7, 2:2, Zátopek 4, Sabiniok 2, Spěváček 2, Herda). PŘÍPRAVKA A (4. třída): Tábor A – Strakonice A 4:10 (2:4, 0:2, 2:4, Kupka 2, Cícha, Šindelář), Linz A – Tábor A 10:14 (3:4, 3:6, 4:4, Kupka 7, Duben 5, P. Heřmánek 2), Tábor B – Strakonice B 0:12 (0:3, 0:5, 0:4), Linz B – Tábor B 3:9 (4:1, 3:5, 1:3, Šindelář 6, Hofman 3). PŘÍPRAVKA B (3. třída): Tábor A – Písek A 8:1 (J. Pospíchal 5, Eremiáš 2, Fábera), Tábor A – Českobudějovičtí Lvi A 5:5 (Eremiáš 2, P. Pospíchal, J. Pospíchal, Fábera), Tábor B – Písek B 7:2 (Kovanda 2, Sokol 2, Šťastný, Šilháb, Vlček), Tábor B – Českobudějovičtí Lvi B 11:1 (Vlček 4, Kovanda 3, Jirášek 2, Lukeš, Sokol). Přátelsky: Tábor C – Motor České Budějovice C 8:5 (Vachta 4, Anděl 2, Mohyla 2).