Ústecký Slovan - HC Tábor

2:7 (1:1, 0:4, 1:2)

Sobota, 24.2.2024 16:00 - Muži

 

Branky a nahrávky: 10. Novotný (Bernat, Trefný), 50. Huovinen (Rudovský, Kuchynka) - 10. Zeman (Matušík, Krliš), 21. Severa (Říha), 22. Dančišin (Duda, Říha), 25. Matušík (Jáchym, Zeman), 32. Huna (Suchánek, Prášek), 45. Zeman (Suchánek , Zadražil), 57. Krliš (Zeman, Plášil)

Rozhodčí: Pastier - Janíček, Kučera.   Vyloučení: 8:4   Využití: 1:4   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 22:54   Diváci: 960

ÚSTECKÝ SLOVAN: Stahl (Klika) – Amirov, Gottfried, Popela, Mareš, Eklund, Trefný, Polata – Hovsepjan, Anosov, Huovinen, Novotný, Bernat, Bláha, Bannikov, Simon, Špaček, Nedoma, Kuchynka, Krédl, Rudovský.

HC TÁBOR: Gába (Žajdlík) – Plášil, Říha, Jáchym, Suchánek, Hajič, Hubata – Zeman, Matušík, Krliš – Huna, Zadražil, Seidl – Severa, Dančišin, Duda – Šulek, Zíb, Prášek.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Jiří Novotný o spolupráci s Táborem

  Ne 21.07. |

  Sportovní manažer českobudějovického Motoru Jiří Novotný se v rozhovoru pro web www.hokej.cz rozpovídal o možné spolupráci s Táborem a zájmu jihočeského extraligisty o posun kohoutů do druhé nejvyšší soutěže.  

  Více...
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
Starší aktuality