Vstupné na přípravné zápasy 

Vstupné na zápasové prověrky kohoutů je stanoveno na 70 Kč, děti do 140 cm výšky a držitelé průkazu ZTP/P mají vstup zdarma.  

Základní vstupné na druholigová střetnutí 

Jednotné vstupné na domácí utkání A-týmu v základní části druhé ligy činí nadále jen 100 Kč. Pro děti do 140 cm výšky a držitele průkazu ZTP/P zůstává v platnosti volný vstup. Vstupenky na jednotlivá střetnutí si pochopitelně můžete zakoupit online na webu vstupenky.hctabor.com, čímž se vyhnete případným frontám u pokladny. 

Permanentní vstupenky

 !!!   platnost pouze na základní část a nadstavbu   !!! 

Výrazný komfort si dopřejí ti fanoušci, kteří se rozhodnou pořídit si některou z klubových permanentních vstupenek. Nejenže mohou pustit z hlavy starosti s koupí vstupenky před každým utkáním, ale především výrazně ušetří!
Rozhodnou-li se pro základní verzi permanentky, zaplatí za ni pouhých 1600 Kč. Oproti běžnému vstupnému tak vydají za návštěvu domácích utkání v základní části a nadstavbě až o 500 Kč méně.
Po velmi úspěšné premiéře z předchozí sezony nabízí klub HC Tábor znovu také permanentní vstupenku s místenkou v hodnotě 1800 Kč. Držitel této permanentky si zarezervuje své oblíbené sedadlo v hledišti na celou základní část soutěže i následné duely v nadstavbě. Milým bonusem je bezesporu právo na dané sedadlo i pro domácí utkání play-off a úspora na zápasy základní části a nadstavby až 300 Kč. 

Jak si permanentku pořídit?   

Základní permanentní vstupenku si příznivci HC Tábor rovněž mohou zajistit i z pohodlí domova díky online prodeji, který odstartuje v pondělí 14. srpna na webu vstupenky.hctabor.com. Od pondělí 28. srpna budou permanentky
k dispozici také na recepci Zimního stadionu Tábor, na pokladnách při domácích přípravných zápasech s Chomutovem (5. září) a Příbramí (20. září), a dále také při mistrovských utkáních kohoutů až do 31. října.
A co permanentky s místenkou? K jejímu zakoupení je nutná předchozí dohoda, na základě které ji pro vás klub zajistí. Kontaktovat nás můžete buď na telefonním čísle 608 974 488, anebo prostřednictvím e-mailu na adrese hctabor@volny.cz. V dané objednávce je zapotřebí uvést světovou stranu (hlediště Jih, Východ či Západ), sektor (A, B, ...), řadu a číslo sedadla, které si chcete rezervovat (viz plánek hlediště). Objednávky na tento exkluzivní druh vstupenky budou přijímány do neděle 10. září. K vyzvednutí proti úhradě budou připraveny na recepci zimního stadionu od středy 20. září.


ONLINE PRODEJ

Vstupenky (s výjimkou permanentky s místenkou) lze koupit on-line na adrese vstupenky.hctabor.com.

 

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Oliver Šatný v Litoměřicích

  Ne 26.11. |

  Brankář Oliver Šatný, pod jehož sportovním růstem je podepsaná táborská hokejová líheň, se stal novou posilou prvoligových Litoměřic. Dvacetiletý mládežnický reprezentant má za sebou dvě zámořské sezony a krátký letošní pobyt v Kolíně, kde však do zápasového kolotoče nenaskočil. Popřejme mu v novém působišti hodně štěstí!

  Více...
 • Milan Mazanec převzal hokejisty Písku

  Po 13.11. |

  Novým šéfem druholigové lavičky IHC Králové Písek se stal Milan Mazanec. Sedmapadesátiletý ostřílený kouč a někdejší hráčská ikona píseckého hokeje strávil posledních pět sezon v Německu a nyní u Otavy nahrazuje odvolaného Jana Trummera. Připomeňme, že Milan Mazanec vedl v sezoně 2005-2006 také táborské druholigové A-mužstvo. 

 • David Gába v dresu Jihlavy

  So 11.11. |

  Táborský gólman David Gába opět okusí atmosféru Chance ligy. Při problémech jihlavských brankářů vypomůže Dukle v nedělním domácím utkání s Litoměřicemi.

 • Patrik Zayml v barvách Písku

  St 08.11. |

  Zkušený útočník Patrik Zayml načas vystoupil ze služeb táborského A-mužstva. Už o uplynulém víkendu odehrál jedno utkání krajské ligy za jindřichohradecké Střelce, kam má do 28. prosince vyřízené hostování. Další adresu ovšem aktuálně našel i o patro výš a formou střídavých startů bude působit i v druholigovém Písku. Za Krále nastoupí už ve středečním večerním střetnutí na ledě favorizovaného Baníku Příbram.  

 • Dominik Pavlát s reprezentací na Karjalu!

  St 01.11. |

  Klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se díky výborným výkonům v brance plzeňské Škodovky ocitl v nominaci reprezentačního A-týmu pro turnaj Karjala Cup ve Finsku. Akci absolvuje v tandemu s dalším mladým gólmanem Jakubem Málkem. 

  Více...
Starší aktuality