Výjezd na druholigové utkání kohoutů v Příbrami - středa 3.1.  

Druholigový program v novém kalendářním roce otevřou táborští hokejisté pořádně zostra. Ve středu 3. ledna vyrukují na příbramském ledě do bitvy s prozatím nejvýraznějším konkurentem v boji o nejvyšší příčky. Na toto utkání, které se hraje u Litavky od 18.30 hodin, pořádá fanclub HC Tábor autobusový výjezd.

Sraz jeho účastníků je v 16.30 hodin před táborským zimním stadionem, odjezd na zápas v 16.45 hodin. Cena místenky ve fanouškovském autobuse činí při jeho zaplnění 300 Kč.

Zájemci o výpravu na očekávaný duel dvou druholigových gigantů do Příbrami se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonním čísle 606 189 129. Tvar odeslané zprávy: jméno, příjmení, počet osob. Svou rezervaci můžete učinit nejpozději v úterý 2. ledna do 15 hodin.  

 

 

ZÁKLADNÍ INFO

Fan Club HC Tábor je fanklubem neoficiálním, ale úzce spolupracujícím s vedením hokejového klubu
HC Tábor. Organizuje pro fanoušky zájezdy na venkovní zápasy, vytváří choreografie při utkáních doma
i u soupeřů a vyyvíjí i další aktivity na podporu táborského hokeje.

KONTAKT

606 189 129 (Radek Veleba)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality