Fan Club HCT míří na sobotní zápas do Klatov. Pojedete také?  

Ve sobotu 8. ledna cestuje náš tým do Klatov a rozhodně u toho nechceme chybět. A pokud budete mít jen chvilku času a náladu, pojeďte s námi a pomozte nám kluky podpořit! Místa v autobusu jsou vám k dispozici. Zápas se hraje od 17.30 hodin.   

HC KLATOVY

Cena výjezdu: 340 Kč
Přihlášky: formou SMS na tel. 606 189 129 nebo 720 275 194 ve tvaru: jméno a počet osob.
Odjezd: sobota 8. ledna v 15 hodin od zimního stadionu v Táboře (sraz ve 14.30 hodin).


ZÁKLADNÍ INFO

Fan Club HC Tábor je fanklubem neoficiálním, ale úzce spolupracujícím s vedením hokejového klubu HC Tábor. Organizuje pro fanoušky zájezdy na venkovní utkání, vytváří choreografie při utkáních doma i u soupeřů a vyyvíjí i další aktivity na podporu táborského hokeje.

KONTAKTY

606 189 129 (Radek Veleba)
720 275 194 (Jan Veleba) 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Šedivý v sestavě na MS

  Po 27.12. |

  Čeští reprezentanti do 20 let vstoupili v pondělí do bojů na mistrovství světa, a to prestižním střetnutím s domácí Kanadou. Tučnou porci minut strávil na ledě také táborský hokejový odchovanec Jakub Šedivý, jenž momentálně působí v organizaci libereckých Bílých Tygrů. Popřejme obránci z táborské líhně mezi světovou elitou hodně štěstí.  

  Více...
 • ROZHOVOR S JIŘÍM TESAŘEM

  Po 06.12. |

  Brankář táborského extraligového dorostu Jiří Tesař vychytal v uplynulém týdnu dvě nuly a neuniklo to ani pozornosti největšího tuzemského hokejového serveru Hokej.cz. Co všechno v rozhovoru zaznělo? 

  Více...
 • Kapitánem je Radek Seidl

  Út 23.11. |

  Do dalšího průběhu druholigové sezony povede táborské kohouty s kapitánským céčkem na dresu zkušený útočník Radek Seidl. Ten až dosud působil jako jeden ze dvou asistentů kapitána. Tím zůstává Kamil Černý, o druhém áčku zatím není definitivně rozhodnuto.

 • Další odchovanec v extralize!

  So 20.11. |

  Osmnáctiletý táborský odchovanec Jakub Šedivý má za sebou debut v extraligovém týmu Bílých Tygrů z Liberce. Talentovaný obránce, jenž na uplynulém MS osmnáctiletých plnil roli kapitána národního týmu a je pevným článkem defenzívy prvoligových Benátek nad Jizerou, nastoupil za Liberec do zápasu proti úřadujícímu mistrovi z Třince (2:4).  

  Více...
 • Ruští hráči v Táboře nezůstali

  Út 16.11. |

  Táborským příznivcům dlužíme informaci o nedávné týdenní zkoušce dvou ruských útočníků Grigorije Romanova a Daniila Lyutova. Ani jeden z nich se do sezonních plánů trenérů nevešel. Romanov nakonec zakotvil v Chebu, Lyutov se z administrativních důvodů vrátil do Ruska.

Starší aktuality