Sekce stvořená pro zábavu a rozveselení táborských hokejových fandů! Právě zde přinášíme návštěvníkům webu informace o uskutečněných a chystaných akcích a soutěžích pro diváky.

PŘEDVÁNOČNÍ CHARITATIVNÍ AKCE

77 958! Táborská hokejová rodina má srdce na správném místě. Děkujeme!

Již jedenáctá charitativní akce pod otěžemi klubu HC Tábor je
po středečním večeru minulostí, ale její dozvuky mají velmi hřejivý a radostný nádech. Rozvětvená táborská hokejová rodina znovu spojila své síly a nasměrovala svou pomoc a podporu těm, kteří se ve svém životě musejí prát s nepřízní osudu. Byl to opravdu velmi příjemný předvánoční večer, který navíc doprovodila cenná dvoubodová výhra domácích kohoutů nad chomutovskými Piráty.

Letošní charitativní akce zaznamenala druhý nejvýraznější
ohlas ve své jedenáctileté, resp. dvanáctileté historii (jeden ročník zhatila covidová pandemie). Na podporu osmiletého Adámka a devítileté Karolínky, dvou nesmírně šikovných a milých dětí bojujících s těžkými životními hendikepy, putovalo celkem 77 958 korun. Obě rodiny si je rozdělily rovným dílem (39 979 Kč).

Částka 30 358 Kč vzešla z charitativních příspěvků táborských hokejových příznivců, 27 600 Kč putovalo do pomyslného svátečního měšce z aukce vánočních dresů coby počinu Fanshopu HC Tábor
a 20 000 Kč věnovali na podporu obou dětí hráči A-mužstva HC Tábor.
 „Moc děkujeme všem, kteří otevřeli svá srdce a podpořili dobrou věc,“ prohlásil Pavel Kratochvíl, jeden z iniciátorů tradice hokejových charitativních akcí, který také jejímu letošnímu ročníku věnoval spoustu svého času a úsilí. „Jsme šťastní, že si lidé vzali akce za své
a každoročně nám pomáhají zpříjemnit život těm, kteří se musejí prát
s nelehkým osudem. Dík patří i klukům z Fanshopu HC Tábor. Ten nám pomáhá od samého začátku a už počtvrté zrealizoval zhotovení speciální edice dresů a jejich následnou aukci. Letošní dresy byly krásné a musím říct, že se
i v klubu setkaly s velkým ohlasem,“ konstatoval Pavel Kratochvíl.

HOKEJOVÝ MASKOT U VÁS DOMA!

Návštěvníci hokejových utkání se pravidelně setkávají s maskotem HC Tábor v útrobách zimního stadionu. Co kdyby ale přišel tento bojovně vyhlížející, leč dobrosrdečný a zábavný kohout k vám domů coby zpestření narozeninových oslav, večírků i jiných příležitostí? Není problém…! Klub HC Tábor nabízí možnost pronajmutí svého maskota. Stačí si vybrat z níže uvedené nabídky a minimálně 14 dní předem nás kontaktovat.

Bílý maskot

CENA: 700 Kč
30 minut na oslavě
klubové drobnosti

Modrý maskot

CENA: 1400 Kč
30minut na oslavě
hokejový dort HC Tábor (Ø18 cm)
klubové drobnosti

Modrobílý maskot

CENA: 1800 Kč
45 minut na oslavě
hokejový dres HC Tábor
podepsaný puk vybraným hráčem
klubové drobnosti

CO JE POTŘEBA?
Do objednávky prosím uveďte:
1. datum a adresu oslavy
2. jméno a věk oslavence
3. v případě dresu barvu, velikost,
    číslo, jméno na dresu
4. váš telefonní kontakt

Účast na oslavě nelze plánovat na dny hokejových utkání HC Tábor. Uvedené ceny platí pro vzdálenost do 10 km.

KOSTKA PRO VAŠE PŘÁNÍ

Chcete udělat radost svým blízkým, originálně popřát všechno nejlepší svým přátelům či překvapit oslavence ze své rodiny? Klub HC Tábor vám k tomu dává jedinečnou příležitost. Nabízí totiž zveřejnění narozeninového i jiného přání či vzkazu přímo v průběhu hokejového utkání na světelné kostce!
Stačí k tomu jen málo: oslovit nás prostřednictvím níže uvedených konaktů, přiložit fotografii oslavence a připojit základní informace o něm. pak už si stačí jen domluvit, jaké utkání k tomu využijete, a čekat na překvapení osoby, kterou jste originálním přání obdarovali.

Bílé přání

CENA: 750 Kč
Předtočené přání vybraným hráčem HC Tábor, které se objeví na kostce. Současně si oslavence najde v hledišti maskot HC Tábor, který mu poblahopřeje a předá drobné dárky.

Modré přání

CENA: 1 600 Kč
Předtočené přání vybraným hráčem HC Tábor, které se objeví na kostce. Současně si oslavence najde v hledišti maskot HC Tábor, který mu poblahopřeje a předá hokejový dres HC Tábor a podepsaný puk od vybraného hráče.

Co je nutné uvést do objednávky

 datum, kdy chcete realizovat přání (nutno objednat 14 dní před uskutečněním)
 jméno hráče, který má přání natočit
 jméno, věk a fotografii oslavence
 telefonní kontakt na vás
 v případě obdarování hokejovým dresem přiřaďte barvu, velikost, číslo a jmenovku na dresu. Nutno objednat 14 dní před plánovaným uskutečněním.

Kontakt pro objednání maskota či kostky:

Pavel Kratochvíl, tel.: 731 582 187, e-mail: satnahct@seznam.cz

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality