Sekce stvořená pro zábavu a rozveselení táborských hokejových fandů! Právě zde budeme v průběhu mistrovské sezony přinášet návštěvníkům webu informace o chystaných akcích a soutěžích pro diváky i trvale probíhajících fanouškovských kratochvílích.

Díky Modrobílému světu budete mít přehled o všem, co klub pro své fanoušky během aktuální sezony připravuje. 
A vězte, že se máte také v nadcházejícím druholigových ročníku rozhodně na co těšit!

HOKEJOVÝ MASKOT U VÁS DOMA!

Návštěvníci hokejových utkání se pravidelně setkávají s maskotem HC Tábor v útrobách zimního stadionu. Co kdyby ale přišel tento bojovně vyhlížející, leč dobrosrdečný a zábavný kohout k vám domů coby zpestření narozeninových oslav, večírků i jiných příležitostí? Není problém…! Klub HC Tábor nabízí možnost pronajmutí svého maskota. Stačí si vybrat z níže uvedené nabídky a minimálně 14 dní předem nás kontaktovat.

Bílý maskot

CENA: 700 Kč
30 minut na oslavě
klubové drobnosti

Modrý maskot

CENA: 1400 Kč
30minut na oslavě
hokejový dort HC Tábor (Ø18 cm)
klubové drobnosti

Modrobílý maskot

CENA: 1800 Kč
45 minut na oslavě
hokejový dres HC Tábor
podepsaný puk vybraným hráčem
klubové drobnosti

CO JE POTŘEBA?
Do objednávky prosím uveďte:
1. datum a adresu oslavy
2. jméno a věk oslavence
3. v případě dresu barvu, velikost,
    číslo, jméno na dresu
4. váš telefonní kontakt

Účast na oslavě nelze plánovat na dny hokejových utkání HC Tábor. Uvedené ceny platí pro vzdálenost do 10 km.

KOSTKA PRO VAŠE PŘÁNÍ

Chcete udělat radost svým blízkým, originálně popřát všechno nejlepší svým přátelům či překvapit oslavence ze své rodiny? Klub HC Tábor vám k tomu dává jedinečnou příležitost. Nabízí totiž zveřejnění narozeninového i jiného přání či vzkazu přímo v průběhu hokejového utkání na světelné kostce!
Stačí k tomu jen málo: oslovit nás prostřednictvím níže uvedených konaktů, přiložit fotografii oslavence a připojit základní informace o něm. pak už si stačí jen domluvit, jaké utkání k tomu využijete, a čekat na překvapení osoby, kterou jste originálním přání obdarovali.

Bílé přání

CENA: 750 Kč
Předtočené přání vybraným hráčem HC Tábor, které se objeví na kostce. Současně si oslavence najde v hledišti maskot HC Tábor, který mu poblahopřeje a předá drobné dárky.

Modré přání

CENA: 1 600 Kč
Předtočené přání vybraným hráčem HC Tábor, které se objeví na kostce. Současně si oslavence najde v hledišti maskot HC Tábor, který mu poblahopřeje a předá hokejový dres HC Tábor a podepsaný puk od vybraného hráče.

Co je nutné uvést do objednávky

 datum, kdy chcete realizovat přání (nutno objednat 14 dní před uskutečněním)
 jméno hráče, který má přání natočit
 jméno, věk a fotografii oslavence
 telefonní kontakt na vás
 v případě obdarování hokejovým dresem přiřaďte barvu, velikost, číslo a jmenovku na dresu. Nutno objednat 14 dní před plánovaným uskutečněním.

Kontakt pro objednání maskota či kostky:

Pavel Kratochvíl, tel.: 731 582 187, e-mail: satnahct@seznam.cz

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tygr Jakub Šedivý je v Motoru

  So 01.10. |

  Táborský hokejový odchovanec Jakub Šedivý se vrátí do extraligy. Talentovaný obránce zahájil letošní ročník v juniorce svých Bílých Tygrů z Liberce, nyní však míří na dvouměsíční hostování do Motoru České Budějovice.

  Více...
 • Arpád Györi na hokej.cz

  St 21.09. |

  Server hokej.cz přinesl svým návštěvníkům rozhovor s trenérem táborského dorostu Arpádem Györim na téma aktuální sezony. Co všechno v něm zaznělo? 

  Více...
 • Hattrick Matěje Blümela v dresu Dallasu!

  Po 19.09. |

  Reprezentační útočník Matěj Blümel, rodák z Tábora, jenž se ke svým jihočeským kořenům hrdě hlásí, zazářil v přípravném zápase Dallas Stars proti Saint Louis Blues třemi vstřelenými góly. 

  Více...
 • Medailonek Karla Křepelky

  Po 05.09. |

  Talentovaný odchovanec HC Tábor Karel Křepelka, aktuálně obránce širšího kádru extraligové Mladé Boleslavi, se představil v krátkém dotazníku či medailonku pro web hokej.cz. Co zaznělo o Táboře? 

  Více...
 • Začínáme doma s Kobrou

  So 03.09. |

  Po odstoupení Bíliny z plánovaného programu nové sezony došlo k přelosování zápasů konference Západ. Pro táborský tým se nemění termín ani dějiště, ale jen soupeř. Právě místo Bíliny zavítá k Jordánu ve středu 21. září celek pražské Kobry. V sobotu 24. září míří kohouti do hájemství dalšího pražského soupeře: Letců Letňany. 

  Více...
Starší aktuality