Sparta Praha - HC Tábor

5:4p (1:1, 1:1, 2:2 - 1:0)

Pátek, 27.10.2023 0:00 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: 12. Kalčev (Sivek, Blažek), 33. Kalčev (Platil, Boháček), 51. Žuffa (Stefaňuk, Vágner), 58. Blažek (Vaňha, Heřman), 62. Plesník (Blažek) - 11. Fabišík, 22. Želivský, 58. Mareš (Pánková, Hrobský), 58. Valvoda (Kořánek, Domin).

Rozhodčí: Píša – Bernard, Bublová.   Vyloučení: 8:3   Využití: 1:2   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 47

SPARTA PRAHA: Všetečka (Fafejta) – Žuffa, Vágner, Soukup, Plesník, Trachta – Boháček, Kolupajev, Stefaňuk, Sivek, Vaňha, Platil, Kalčev, Poláček, Blažek, Heřman.

HC TÁBOR: Kalkus (Plášil) – Mareš, Domin, Hrobský, Skalický, Novák, Antoš, Lukeš – Nevšímal, Pánková, Eremiáš – Květoň, Fabišík, Želivský – Stöhr, Kořánek, Valvoda – Severa.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
9. TŘÍDA
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality