HC Tábor - HC Meteor Třemošná

5:2 (3:2, 1:0, 1:0)

Neděle, 21.1.2024 14:15 - STARŠÍ ŽÁCI B

 

Branky a nahrávky: 16. Trnka (Keltner), 17. Svoboda (Fris, Jaeger), 20. Dušek (Keltner), 33. Fris (Dušek, Svoboda), 41. Kahoun (Vobořil) – 14. Nalos (Vokurka), 15. Preisinger (Nalos). Rozhodčí: Eremiáš – Lang. Vyloučení: 2:6. Využití: 1:0. Diváků: 55.

Rozhodčí: Eremiáš - Lang.   Vyloučení: 2:6   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 55

HC TÁBOR: Vošta (Janovský) — Hrehor, Miadok, Jaeger, Lévai, Keltner, Novák — Trnka, Bartáček, Dohnal, Dušek, Kahoun, Fris, Vobořil, Svoboda.

 
 
 
 
 
 
 
 
STARŠÍ ŽÁCI B
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality