HC Tábor - HC Stadion Vrchlabí

0:5 (0:2, 0:1, 0:2)

Sobota, 22.10.2022 18:00 - Muži

 

Branky a nahrávky: - 10. Jirků (Chrtek, Chalupa), 16. Cerman (Šedivý), 28. Jirků (Duchan), 51. Chalupa (Jirků, Chrtek), 57. Moník (Bláha, Duran).

Rozhodčí: Šperl - Jurak, Hlinka.   Vyloučení: 6:5   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:1   Střely: 56:32   Diváci: 1631

HC TÁBOR: Gába (T. Dvořák) - Vala, Suchánek, Kříž, Hajič, Černý, Hubata, A. Dvořák - Vlček, Matušík, Dančišin - Seidl, Milfait, Severa - Bárta, Zíb, Šulek - Chocholoušek, Zayml, Duda.

HC STADION VRCHLABÍ: Vacek (Krinwald) - Fiala, Horáček, Kozák, Kynčl, Kerekanič, Duran, Perička - Moník, Poppel, Chrtek, Duchan, Chalupa, Krsek, Jirků, Cerman, Šedivý, Bláha, Tatar, Šlaicher.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality