HC Baník Příbram - HC Tábor

0:3 (0:1, 0:1, 0:1)

Pondělí, 25.3.2024 18:30 - Muži

 

Branky a nahrávky: - 6. Severa (Milfait, Krliš), 24. Prášek (Zadražil, Nevšímal), 52. Hubata (Nevšímal, Suchánek).

Rozhodčí: Zeliska, Hacaperka - Hradil, Teršíp.   Vyloučení: 4:5   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 32:40   Diváci: 1468

HC BANÍK PŘÍBRAM: Jiroušek (Tichon) – Jelínek, Zdeněk, Havlín, Rajgl, Krejčí, Saňa, Patzelt – Furch, Pětník, Bečvář, Svoboda, Josefus, Mařík, Hasman, Pinkas, Kold, Kafka, Gengel, Bednařík, Duchan.

HC TÁBOR: Žajdlík (Gába) - Plášil, Hubata, Jáchym, Suchánek, Černý, Hajič (Bouška) - Zeman, Matušík, Šulek - Krliš, Milfait, Severa - Nevšímal, Zadražil, Duda - Prášek, Zíb, Bárta - Šimák.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality