HC Tábor - Sparta Praha

2:3 (0:3, 1:0, 1:0)

Sobota, 25.11.2023 12:15 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: 25. Beke (Fabišík, Stöhr), 58. Nevšímal (Eremiáš) - 4. Poláček (Stefaňuk, Kolupajev), 12. Vágner (Žuffa, Poláček), 16. Vaňha (Plesník).

Rozhodčí: Matoušek - Hřídel, Kopřiva.   Vyloučení: 4:3   Využití: 0:2   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 30

HC TÁBOR: Malypetr (Kalkus) – Mareš, Domin, Hrobský, Budín, Novák, Lukeš, Skalický – Nevšímal, Eremiáš, Pánková - Fabišík, Stöhr, Beke - Květoň, Želivský, Severa, Mošovský.

SPARTA PRAHA: Fafejta (Všetečka) – Žuffa, Kincl, Vágner, Soukup, Plesník, Trachta – Blažek, Kalčev, Stefaňuk, Vaňha, Platil, Poláček, Orgován, Boháček, Heřman, Kolupajev.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
9. TŘÍDA
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality