HC Tábor - Sparta Praha

2:3 (0:3, 1:0, 1:0)

Sobota, 25.11.2023 12:15 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: 25. Beke (Fabišík, Stöhr), 58. Nevšímal (Eremiáš) - 4. Poláček (Stefaňuk, Kolupajev), 12. Vágner (Žuffa, Poláček), 16. Vaňha (Plesník).

Rozhodčí: Matoušek - Hřídel, Kopřiva.   Vyloučení: 4:3   Využití: 0:2   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 30

HC TÁBOR: Malypetr (Kalkus) – Mareš, Domin, Hrobský, Budín, Novák, Lukeš, Skalický – Nevšímal, Eremiáš, Pánková - Fabišík, Stöhr, Beke - Květoň, Želivský, Severa, Mošovský.

SPARTA PRAHA: Fafejta (Všetečka) – Žuffa, Kincl, Vágner, Soukup, Plesník, Trachta – Blažek, Kalčev, Stefaňuk, Vaňha, Platil, Poláček, Orgován, Boháček, Heřman, Kolupajev.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
9. TŘÍDA
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality