HC Tábor - HC Letci Letňany

5:2 (1:0, 2:1, 2:1 )

Sobota, 2.3.2024 18:00 - Muži

 

Branky a nahrávky: 12. Nevšímal (Duda, Severa), 37. Krliš (Huna, Zeman), 40. Zíb (Bárta, Šulek), 47. Šulek (Zíb, Duda), 51. Prášek (Duda, Severa) - 27. Turek (Sklenáč, Mrňa), 48. Mrňa.

Rozhodčí: Šmika - Goltsch, Eremiáš.   Vyloučení: 3:6   Využití: 2:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 41:26   Diváci: 1542

HC TÁBOR: Gába (Žajdlík) – Gajdolín, Jáchym, Suchánek, Ondřej, Hajič, Hubata, Bačo – Krliš, Matušík, Zeman – Prášek, Zadražil, Huna – Nevšímal, Duda, Severa – Bárta, Zíb, Šulek – Šindelář.

HC LETCI LETŇANY: J. Němeček (Nečas) – Fiala, Chalupa, Němeček, Háva, Drtina, Mácha – Korčák, Sklenář, Poppel – Mrňa, Arnošt, Turek – Pšenička, Vacín, Kysela.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Jiří Novotný o spolupráci s Táborem

  Ne 21.07. |

  Sportovní manažer českobudějovického Motoru Jiří Novotný se v rozhovoru pro web www.hokej.cz rozpovídal o možné spolupráci s Táborem a zájmu jihočeského extraligisty o posun kohoutů do druhé nejvyšší soutěže.  

  Více...
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
Starší aktuality