HC Kobra Praha - HC Tábor

2:3sn (1:0, 1:1, 0:1)

Pátek, 1.3.2024 18:45 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 19. Palaščák (Cibulka, Seidler), 35. Leinweber (Smrž, Palaščák) - 40. Němeček (Suchan, Gajdolín), 50. Šimák (Gajdolín, Suchan), rozh. nájezd Němeček.

Rozhodčí: Výborný - Höger, Tichý.   Vyloučení: 3:8 - navíc Šindelář (Tábor) 5+OK   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 0:1   Diváci: 79

HC KOBRA PRAHA: Simon (Kokhanin) — Jáchim, Shaklein, Cibulka, Stanko, Seidler, Wolf — Halfar, Leinweber, Smrž, Rejna, Jindrák, Kulinič, Zeithaml, Fáber, Palaščák, Kovář, Holec.

HC TÁBOR: Pulda (Šrámek) - Ondřej, Klíma, Gajdolín, Mrázek, Bouška, Šťastný, Bejšák - Suchan, Šimák, Němeček, Pospíchal, Vlček, Šindelář, Špánek, Říha, Kupka, Lang, Fencl, Mohyla.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Junioři
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Jiří Novotný o spolupráci s Táborem

  Ne 21.07. |

  Sportovní manažer českobudějovického Motoru Jiří Novotný se v rozhovoru pro web www.hokej.cz rozpovídal o možné spolupráci s Táborem a zájmu jihočeského extraligisty o posun kohoutů do druhé nejvyšší soutěže.  

  Více...
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
Starší aktuality