HC Tábor - HC RT Torax Poruba

2:6 (0:1, 2:1, 0:4 )

Úterý, 20.2.2024 19:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 24. Suchan (Svoboda), 40. Slívko (Strachota) - 17. Skorochod (Ostřížek), 25. Stryczek (Žídek, Michalík), 44. Majkowski (Stryczek), 51. Ostřížek (Vehovský, Bobok), 58. Majkowski (Skorochod, Dietrich), 60. Žídek (Majkowski, Stryczek).

Rozhodčí: Červenka - Thuma, Teršíp.   Vyloučení: 6:7   Využití: 0:4   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 65

HC TÁBOR: Moustafa (Neduchal) – Mohyla, Pufr, Bačo, Mašek, Céza, Šťastný, Ryšavý – Suchan, Pánek, Svoboda – Slívko, Slabý, Strachota – Bartuška, Bušta, Šustík – Vinš.

HC RT TORAX PORUBA: Láryš (Bernard) – Majkowski, Korbel, Dragon, Stasjuk, Michalík, Planka – Skorochod, Vehovský, Václavek – Bobok, Indrst, Dietrich – Žídek, Stryczek, Ostřížek – Ignatěnko.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Dorost
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Jiří Novotný o spolupráci s Táborem

  Ne 21.07. |

  Sportovní manažer českobudějovického Motoru Jiří Novotný se v rozhovoru pro web www.hokej.cz rozpovídal o možné spolupráci s Táborem a zájmu jihočeského extraligisty o posun kohoutů do druhé nejvyšší soutěže.  

  Více...
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
Starší aktuality