HC Tábor - Mountfield HK

2:7 (0:1, 1:4, 1:2)

Sobota, 6.1.2024 12:00 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: 29. Želivský (Severa), 46. Sedlář (Eremiáš, Stöhr) - 17. Sedláček (Fedencius), 22. Dostálek (Novotný), 27. Novotný (Novotný, Sokol), 30. Sedláček (Franc, Dostálek), 35. Lukášek (Sedláček, Novotný), 44. Fedencius (Flechtner, Zikmund), 52. Havlina (Franc, Zikmund).

Rozhodčí: Matoušek - Ent, Hřídel.   Vyloučení: 1:1   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:1   Diváci: 50

HC TÁBOR: Malypetr (Kalkus) – Mareš, Hrobský, Domin, Novák, Lukeš, Skalický, Douda – Stöhr, Želivský, Eremiáš, Hemza, Sedlář, Fabišík, Severa, Květoň.

MOUNTFIELD HK: Luňák (Dostál) – Havlina, Chlupáč, Novotný, Chramosta, Zikmund – Sedláček, Franc, Višňar, Flechtner, Dostálek, Sokol, Fedencius, Svoboda, Adamkov, Lukášek.

 
 
 
 
 
 
 
 
9. TŘÍDA
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality