Pilsen Wolves - HC Tábor

2:1 (1:0, 0:0, 2:1)

Pátek, 16.2.2024 13:25 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: 1. Pšenička (Jäger), 54. Blotskyi (Lytvynchuk, Kačmáček) - 41. Antoš (Nevšímal).

Rozhodčí: Balák - Moravec, Straka.   Vyloučení: 3:4   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 31

PILSEN WOLVES: Uhel (Bešta) – Smazal, Gottwald, Plašil, Kačmáček, Plicka, Iuzeev, Jonák – Piven, Cimrman, Jäger, Jagatić, Bradáč, Lytvynchuk, Blotskyi, Vaneev, Pšenička, Březina.

HC TÁBOR: Malypetr (Kalkus) – Domin, Skalický, Hrobský, Mareš, Antoš, Novák, Lukeš – Eremiáš, Nevšímal, Valvoda – Sedlář, Pánková, Stöhr – Severa, Želivský, Květoň.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
9. TŘÍDA
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality