HC Tábor - HC Rytíři Kladno

9:5 (2:1, 5:1, 2:3)

Neděle, 18.2.2024 15:15 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: 3. Nevšímal (Eremiáš), 9. Nevšímal, 22. Květoň (Stibůrek, Želivský), 23. Nevšímal (Eremiáš), 27. Eremiáš (Domin), 31. Sedlář (Pánková, Stöhr), 37. Stibůrek (Pánková, Stöhr), 51. Stöhr (Pánková, Lukeš), 57. Pánková (Hrobský) - 19. Platil (Kováč, Ulrych), 26. Matějka, 46. Baťala (Irlbek, Štajer), 52. Sivek (Kováč), 55. Denysenko.

Rozhodčí: Zeliska - Stacho, Kubas.   Vyloučení: 4:3   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:1   Diváci: 90

HC TÁBOR: Malypetr (Kalkus) – Domin, Skalický, Hrobský, Mareš, Antoš, Novák, Lukeš – Eremiáš, Nevšímal, Valvoda – Sedlář, Pánková, Stöhr – Stibůrek, Želivský, Květoň – Severa.

HC RYTÍŘI KLADNO: Damašek (M. Pospíšil) – Ulrych, Soriano, Kučera, J. Pospíšil, Matějka – Jalovecký, Sivek, Snopek, Kováč, Denysenko, Irlbek, Baťala, Platil, Koudelka, Štajer.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
9. TŘÍDA
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality