HC Dukla Jihlava - HC Tábor

5:2 (3:2, 2:0, 0:0)

Čtvrtek, 22.9.2022 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 1. Macek (Veselský, Vildomec), 2. Nosek (Habermann, Ošmera), 11. Nosek (Ošmera, Fink), 29. Habermann (Nosek, Fink), 35. Habermann (Fiala, Ošmera) - 8. J. Pospíchal (Dohnal, Hlavín), 16. Eremiáš (P. Pospíchal, Pěček).

Rozhodčí: Kohoutek - Otáhal, Komínek.   Vyloučení: 6:5   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 29:30   Diváci: 86

HC DUKLA JIHLAVA: Štěbeták – Podroužek, Tomica, Löffler, Pražák, Vildomec, Jungwirth, Ošmera – Chvátal, Fink, Nosek, Habermann, Veselský, Chlubna, Macek, Váňa, Fiala.

HC TÁBOR: Šrámek – Bačo, Ješ, Jaroš, Jiráček, Šťastný, Mrázek, Pěček – Hlavín, Křepelka, Mohyla, Bouška, J. Pospíchal, Eremiáš, Vlček, P. Pospíchal, Dohnal, Suchan.

 
 
 
 
 
 
 
 
Dorost
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality