HC Tábor - Veselí nad Lužnicí

8:4 (1:0, 5:3, 2:1)

Sobota, 6.1.2024 9:00 - STARŠÍ ŽÁCI B

 

Branky a nahrávky: 17. Pejša (Dušek), 21. Fris (Svoboda), 24. Dušek (Miadok), 25. Rezek (Janovská), 27. Vítovec (Dušek), 39. Ručka, 43. Svoboda (Vítovec), 54. Ručka (Rezek, Vítovec) - 23. Beránek (Fečko), 28. Beránek (Fečko), 35. Zahradník (Vrba, Fečko), 45. Štětka (Pinc, Chlaň).

Rozhodčí: Ent - Mohyla.   Vyloučení: 1:1   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 40

HC TÁBOR: Kašpar – Miadok, Ručka, Kubašta, Fris, Janovská, Fabišík – Přitasil, Pejša, Vítovec, Rezek, Gruber, Dušek, Svoboda.

 
 
 
 
 
 
 
 
STARŠÍ ŽÁCI B
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality