BK Mladá Boleslav - HC Tábor

6:1 (3:0, 1:0, 2:1)

Sobota, 4.11.2023 0:00 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: 9. Chabada (Michálek, Vrbata), 17. Komžík (Vrbata), 19. Vrbata (Pejša, Komžík), 34. Pejša (Michálek, Vrbata), 49. Vovsík, 60. Fadrhonc (Vtelenský) - 60. Beke (Novák).

Rozhodčí: Folk - Gabriel, Malík.   Vyloučení: 6:5   Využití: 3:0   Góly v oslabení: 1:0   Diváci: 83

BK MLADÁ BOLESLAV: Martínek (Smetana) – Kůstka, Vlček, Michálek, Komžík, Vtelenský, Svoboda – Pletka, Bydžovský, Fadrhonc, Vovsík, Vrbata, Pejša, Chabada, Junek, Pek, Šindelářová.

HC TÁBOR: Kalkus (Malypetr) – Novák, Mareš, Hrobský, Skalický, Lukeš, Fiala, Domin – Fabišík, Květoň, Mošovský, Pánková, Eremiáš, Nevšímal, Stöhr, Beke, Severa, Beran.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
9. TŘÍDA
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Jiří Novotný o spolupráci s Táborem

  Ne 21.07. |

  Sportovní manažer českobudějovického Motoru Jiří Novotný se v rozhovoru pro web www.hokej.cz rozpovídal o možné spolupráci s Táborem a zájmu jihočeského extraligisty o posun kohoutů do druhé nejvyšší soutěže.  

  Více...
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
Starší aktuality