Sparta Praha - HC Tábor

3:1 (1:1, 1:0, 1:0)

Úterý, 10.10.2023 18:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 12. F. Novák (Nestrašil), 26. Hlinka (F. Novák), 54. F. Novák (Malínek) - 16. Pánek (Slívko, Bačo).

Rozhodčí: Pastier - Bublová, Motl.   Vyloučení: 5:4   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 30:23   Diváci: 75

SPARTA PRAHA: Tvrzník – Malínek, Hoznourek, Cichoň, J. Novák, Dufek, T. Bolocan, Kincl – Nestrašil, Novotný, F. Novák – M. Bolocan, Prichodko, Hrubý – Hlinka, Žukovskij, Čížek – Volodin.

HC TÁBOR: Moustafa – Pufr, Mohyla, Bačo, Špaček, Céza, Mašek, Šťastný – Suchan, Strachota, Hlavín – Kostka, Slabý, Šustík – Slívko, Pánek, Pícha – Bušta.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Dorost
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

Starší aktuality