HC Letci Letňany - HC Tábor

3:2p (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)

Sobota, 13.1.2024 17:00 - Muži

 

Branky a nahrávky: 2. Turek (Labuzík, Poul), 57. Sklenář, 63. Mrňa (Korčák) - 11. Zeman (Milfait, Říha), 40. Krliš (Hubata, Milfait).

Rozhodčí: Glanc - Hradil, Baxa.   Vyloučení: 5:6   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 33:35  

HC LETCI LETŇANY: Nečas (Ježek) – Niko, Hamšík, Chalupa, Guryevsky, Drtina, Němeček, Fiala – Poppel, Arnošt, Turek, Sklenář, Mrňa, Korčák, Pšenička, Půlpán, Theimer, Vacík, Poul, Labuzík, Ducháč.

HC TÁBOR: Žajdlík (Gába) – Plášil, Hubata, Suchánek, Říha, Černý, Hajič (Čížek) – Krliš, Milfait, Zeman – Seidl, Matušík, Severa – Prášek, Zadražil, Dančišin – Zayml, Zíb, Nevšímal – Duda.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality