Velká prázdninová fotosoutěž startuje! Ve hře jsou atraktivní hokejové ceny

26.06.2024 00:29, autor: Pavel Šácha

Táborští hokejisté se přiřítili do finiše přípravy na nadcházející sezonu 2024-2025. Netrpělivě ji vyhlížejí také fanoušci kohoutů. A aby si s modro-bílými barvami udrželi pevné pouto i ve dnech prázdninového odpočinku, rozevírá znovu svou oponu tradiční Velká prázdninová fotosoutěž s HC Tábor. A není nutné připomínat, že na autory nejlepších letních snímků s hokejovou tématikou čekají velmi atraktivní ceny.

Velká prázdninová fotosoutěž startuje! Ve hře jsou atraktivní hokejové ceny


S příchodem prvního prázdninového dne můžete prostřednictvím aplikace WhatsApp, popřípadě e-mailem zasílat na níže uvedené kontakty momentky z vašich dovolených, výletů i dalších letních kratochvílí. Podmínka pro zařazení vašich fotografií do hry o cílové ceny je jediná: musí na nich být zřetelné, že jste fanouškem HC Tábor. K tomuto účelu jednoduše poslouží jakákoliv klubová proprieta s jeho symbolikou, ať už je to dres, tričko, kšiltovka, šála, vlajka či třeba jen hrneček nebo náramek. Poté už stačí pouze připojit ke snímku fotografii popisek s uvedením jména, příjmení a místa, kde byl pořízen.
 A protože je uzávěrka pro zasílání soutěžních fotografií stanovena až na 31. srpna, otevírá se vám dostatečný časový prostor k tomu, abyste svůj fotografický nápad a jeho realizaci skutečně „vymazlili“. Nakolik se vám to podařilo, o tom svým hlasováním rozhodne porota složená z hráčů druholigového A-mužstva.  

Jaké ceny jsou ve hře  

1. místo: permanentní vstupenka na sezonu 2024-2025
2. místo: podepsaný hokejový dres
3. místo: šála HC Tábor
Výherci na pomyslných medailových příčkách si navíc mezi sebou rozdělí věcné ceny v hodnotě 5 000 Kč.

A to ještě není vše! Prvních třicet soutěžících, kteří zašlou své fotografie do soutěže, obdrží jako milou pozornost vyřazený hokejový dres HC Tábor.

Kam zasílat fotografie?

WhatsApp: tel. 731 582 187
E-mail: satnahct@seznam.cz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality