Spartak Soběslav - HC Tábor

1:6 (0:4, 0:2, 1:0)

Čtvrtek, 30.11.2023 17:40 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 51. Pěček - 4. Šimák (Suchan), 15. Mohyla (Šťastný, Sochůrek), 19. Sochůrek (Mohyla), 20. Suchan (Rottenberg, Šimák), 21. Šimák (Suchan, Ondřej), 27. Vrba (Ondřej, Lang)

Rozhodčí: Lukáš - Bušta, Hron.   Vyloučení: 7:5   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 1:1   Diváci: 77

SPARTAK SOBĚSLAV: Panský (Čermák) — Klečacký, Novák, Schmidtmayer, Máca, Prokeš, Musil, Berounský, Pěček, Čančura — Skoumal, Stanislav, Škrleta, Pysanczyn, Tuček, Brožka.

HC TÁBOR: Ostrý (Šrámek) – Bouška, Rottenberg, Ondřej, Bejšák, Šťastný, Anděl – Vrba, Sochůrek, Křepelka, Mohyla, Němeček, Lang, Říha, Fencl, Kupka, Špánek, Suchan, Šimák, Prokop.

 
 
 
 
 
 
 
 
Junioři
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

Starší aktuality