HC Tábor - SK Černošice

7:1 (4:0, 3:0, 1:1)

Neděle, 10.3.2024 18:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 3. Šimák (Ondřej), 4. Pospíchal (Šindelář), 10. Lang (Kupka), 11. Sochůrek (Rottenberg, Mohyla), 27. Šimák (Němeček, Bouška), 32. Šimák (Němeček, Kupka), 38. Šťastný (Pospíchal) - 49. Hlaváček (TS).

Rozhodčí: Poskočil - Lang, Diviš.   Vyloučení: 3:3   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:1   Diváci: 90

HC TÁBOR: Šrámek (Ostrý) - Ondřej, Klíma, Janda, Bouška, Gajdolín, Mrázek, Šťastný, Rottenberg - Suchan, Šimák, Němeček - Sochůrek, Fencl, Kupka - Vlček, Šindelář, Pospíchal - Lang, Mohyla.

SK ČERNOŠICE: Kašpar (Spilka) — Krischke, Drábek, Malík, Halbych, Havlík, Beňačka — Pavlovský, Jeřábek, Babický, Růžička, Hlaváček, Protiva, Jaroušek, Bubanec, Durák.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Junioři
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality