HC Tábor - SK Černošice

7:1 (4:0, 3:0, 1:1)

Neděle, 10.3.2024 18:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 3. Šimák (Ondřej), 4. Pospíchal (Šindelář), 10. Lang (Kupka), 11. Sochůrek (Rottenberg, Mohyla), 27. Šimák (Němeček, Bouška), 32. Šimák (Němeček, Kupka), 38. Šťastný (Pospíchal) - 49. Hlaváček (TS).

Rozhodčí: Poskočil - Lang, Diviš.   Vyloučení: 3:3   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:1   Diváci: 90

HC TÁBOR: Šrámek (Ostrý) - Ondřej, Klíma, Janda, Bouška, Gajdolín, Mrázek, Šťastný, Rottenberg - Suchan, Šimák, Němeček - Sochůrek, Fencl, Kupka - Vlček, Šindelář, Pospíchal - Lang, Mohyla.

SK ČERNOŠICE: Kašpar (Spilka) — Krischke, Drábek, Malík, Halbych, Havlík, Beňačka — Pavlovský, Jeřábek, Babický, Růžička, Hlaváček, Protiva, Jaroušek, Bubanec, Durák.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Junioři
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Jiří Novotný o spolupráci s Táborem

  Ne 21.07. |

  Sportovní manažer českobudějovického Motoru Jiří Novotný se v rozhovoru pro web www.hokej.cz rozpovídal o možné spolupráci s Táborem a zájmu jihočeského extraligisty o posun kohoutů do druhé nejvyšší soutěže.  

  Více...
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
Starší aktuality