HC Tábor - Red Bull Salzburg

4:5p (1:2, 0:2, 3:0 - 0:1)

Úterý, 5.3.2024 19:00 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: 19. Pánková (Želivský, Sedlář), 54. Želivský (Mareš), 57. Pánková (Mošovský, Domin), 60. Mareš (Nevšímal, Domin) - 1. Wagner, 9. Lußnig (Beckel), 23. Schuster (Bloch), 31. Hauert (Beckel, Sinner), 63. Schuster (Bloch).

Rozhodčí: Battěk - Pavlačková, Tuháček.   Vyloučení: 5:10   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 60

HC TÁBOR: Malypetr (Kalkus) — Novák, Mareš, Domin, Hrobský, Budín — Severa, Petržela, Mošovský, Pánková, Nevšímal, Fabišík, Eremiáš, Květoň, Sedlář, Želivský.

RED BULL SALZBURG: Bauer (Lemberger) — Ferner, Baumann, Beckel, Wagner, Dietz — Sinner, Bloch, Hartl, Diez, Hauert, Hartmann, Lußnig, Schuster, Dumrau.

 
 
 
 
 
 
 
 
9. TŘÍDA
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Jiří Novotný o spolupráci s Táborem

  Ne 21.07. |

  Sportovní manažer českobudějovického Motoru Jiří Novotný se v rozhovoru pro web www.hokej.cz rozpovídal o možné spolupráci s Táborem a zájmu jihočeského extraligisty o posun kohoutů do druhé nejvyšší soutěže.  

  Více...
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
Starší aktuality