HC Tábor - Red Bull Salzburg

4:5p (1:2, 0:2, 3:0 - 0:1)

Úterý, 5.3.2024 19:00 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: 19. Pánková (Želivský, Sedlář), 54. Želivský (Mareš), 57. Pánková (Mošovský, Domin), 60. Mareš (Nevšímal, Domin) - 1. Wagner, 9. Lußnig (Beckel), 23. Schuster (Bloch), 31. Hauert (Beckel, Sinner), 63. Schuster (Bloch).

Rozhodčí: Battěk - Pavlačková, Tuháček.   Vyloučení: 5:10   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 60

HC TÁBOR: Malypetr (Kalkus) — Novák, Mareš, Domin, Hrobský, Budín — Severa, Petržela, Mošovský, Pánková, Nevšímal, Fabišík, Eremiáš, Květoň, Sedlář, Želivský.

RED BULL SALZBURG: Bauer (Lemberger) — Ferner, Baumann, Beckel, Wagner, Dietz — Sinner, Bloch, Hartl, Diez, Hauert, Hartmann, Lußnig, Schuster, Dumrau.

 
 
 
 
 
 
 
 
9. TŘÍDA
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality