HC Tábor - Bílí Tygři Liberec

0:5 (0:1, 0:3, 0:1)

Čtvrtek, 18.1.2024 16:00 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: - 20. Sanejstr (Kubín), 24. Novák (Kubín), 25. Čančík (Novák), 32. Čančík (Kubín), 60. Novák (Tureček).

Rozhodčí: Zedníková - Tuháček, Mička.   Vyloučení: 3:3   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:1   Diváci: 70

HC TÁBOR: Malypetr (Kalkus) — Novák, Mareš, Hrobský, Skalický, Lukeš, Domin — Květoň, Želivský, Kořánek, Nevšímal, Stöhr, Fabišík, Eremiáš, Severa, Sedlář.

BÍLÍ TYGŘI LIBEREC: Maxin (Průšek) — Tomka, Sanejstr, Pacovský, Srnský, Novák, Tureček — Čančík, Hloušek, Volavka, Filo, Beneš, Fadrhonc, Cerman, Lochman, Kubín.

 
 
 
 
 
 
 
 
9. TŘÍDA
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality