HC Stadion Cheb - HC Tábor

1:2p (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)

Středa, 4.1.2023 18:00 - Muži

 

Branky a nahrávky: 6. Parshakov (Troška, Shafeev) - 25. Prášek (Dančišin, Severa), 61. Severa (Milfait, Suchánek)

Rozhodčí: Hlinka - Goltsch, Sýkora.   Vyloučení: 2:3   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 38:38   Diváci: 68

HC STADION CHEB: Kašpar (Tichon) - Troška, Iakhanov, Stejskal, Kořán, Shikut, Šik, Krutina, Strýček – Šťastný, Parshakov, Vrtek, Rozhon, Fečo, Shafeev, Konášek, Varvařovský, Bubanec, Klíma.

HC TÁBOR: Dvořák (Gába) - Suchánek, Krejčí, Černý, Kříž, Hajič, Kohout - Bárta, Matušík, Šulek - Endál. Milfait, Severa - Prášek, Dančišin, Bahenský - Zayml, Duchan, Duda.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality