HC Tábor - Slavia Praha

3:8 (0:2, 1:5, 2:1)

Čtvrtek, 23.11.2023 16:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 39. Svoboda (Pufr, Slívko), 43. Šustík (Pánek, Suchan), 52. Strachota - 13. Huk (Oh), 16. Švancar (Huk, Tittl), 27. Skyba (Hörnig), 29. Kucharčík (Šámal), 31. Kucharčík (Matějovský), 33. Oh (Huk, Švancar), 35. Tittl (Švancar, Huk), 41. Kucharčík (Matějovský).

Rozhodčí: Šperl - Štofa, Kubíček.   Vyloučení: 2:5   Využití: 1:2   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 60

HC TÁBOR: Spálenka (35. Moustafa) – Céza, Pufr, Bačo, Ryšavý, Mašek, Mohyla, Šťastný – Šustík, Rizák, Suchan – Pánek, Kostka, Svoboda – Bušta, Strachota, Slívko – Slabý.

SLAVIA PRAHA: Höhlig (Poletín) – Marek, Pšenička, Lorenz, Oh, Skyba, Hess – Šámal, Kucharčík, Matějovský – Tittl, Huk, Švancar – Hörnig, Tichý, Egart.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Dorost
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Jiří Novotný o spolupráci s Táborem

  Ne 21.07. |

  Sportovní manažer českobudějovického Motoru Jiří Novotný se v rozhovoru pro web www.hokej.cz rozpovídal o možné spolupráci s Táborem a zájmu jihočeského extraligisty o posun kohoutů do druhé nejvyšší soutěže.  

  Více...
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
Starší aktuality