HC Tábor - HC Benátky n/J.

4:2 (1:0, 0:2, 3:0 )

Úterý, 12.3.2024 18:00 - Muži

 

Branky a nahrávky: 17. Dančišin (Suchánek, Nevšímal), 45. Zadražil (Jáchym), 53. Zeman (Huna, Matušík), 60. Huna (Matušík) - 31. Martínek (Zumr), 38. Šafránek (Jankovský, Kučera).

Rozhodčí: Šperl, Valda - Teršíp, Tuháček.   Vyloučení: 4:4   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 42:19   Diváci: 1783

HC TÁBOR: Žajdlík (Gába) - Plášil, Jáchym, Černý, Hajič, Suchánek, Hubata, Gajdolín - Krliš, Matušík, Zeman - Dančišin, Milfait, Severa - Prášek, Zadražil, Huna - Nevšímal, Zíb, Šulek - Duda.

HC BENÁTKY N/J.: Brázdil (Hofman) – Kliment, Antoš, Němeček, Kmesl, Fišer, Mašek, Novák, Kulvejt – Řepík, Hozák, Kučera, Jankovský, Šafránek, Zumr, Martínek, Havlas, Husák, Peca, Vorel.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Jiří Novotný o spolupráci s Táborem

  Ne 21.07. |

  Sportovní manažer českobudějovického Motoru Jiří Novotný se v rozhovoru pro web www.hokej.cz rozpovídal o možné spolupráci s Táborem a zájmu jihočeského extraligisty o posun kohoutů do druhé nejvyšší soutěže.  

  Více...
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
Starší aktuality