HC Benátky n/J. - HC Tábor

1:4 (0:1, 1:2, 0:1)

Středa, 15.11.2023 18:00 - Muži

 

Branky a nahrávky: 26. Dvořák (Husák, Hejňák) - 2. Šulek (Čížek), 24. Zadražil (Severa, Milfait), 40. Matušík (Milfait, Dančišin), 59. Dančišin (Hubata, Šulek).

Rozhodčí: Bernat - Žídek, Hradil.   Vyloučení: 2:3   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 32:42   Diváci: 130

HC BENÁTKY N/J.: Brázdil - Klodner, Kliment, Antoš, Lytvynov, Mašek, V. Čížek - Zumr, Šafránek, Jankovský - Kučera, Havlas, Hozák - Dvořák, Husák, Hejňák - Plíšek, Vágner, Peca

HC TÁBOR: Gába (Dvořák) – Plášil, Hubata, Suchánek, Říha, Černý, Čížek – Zadražil, Milfait, Severa – Seidl, Matušík, Zeman – Bárta, Dančišin, Šulek – Nevšímal, Zíb, Duda.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Jiří Novotný o spolupráci s Táborem

  Ne 21.07. |

  Sportovní manažer českobudějovického Motoru Jiří Novotný se v rozhovoru pro web www.hokej.cz rozpovídal o možné spolupráci s Táborem a zájmu jihočeského extraligisty o posun kohoutů do druhé nejvyšší soutěže.  

  Více...
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
Starší aktuality