HC Tábor - BK Havlíčkův Brod

5:2 (1:1, 0:0, 4:1)

Pátek, 12.1.2024 19:00 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: 7. Domin (Želivský), 44. Kořánek (Antoš), 55. Domin (Stöhr), 56. Sedlář (Stöhr, Antoš), 59. Skalický - 4. Houfek (Suchý), 50. Pařil (Domkář).

Rozhodčí: Ondřej - Kubíček, Hron.   Vyloučení: 7:12 - navíc Mareš, Fabišík, Antoš (Tábor), Rauš, Machota (H. Brod) všichni 5+OK.   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 0:1   Diváci: 85

HC TÁBOR: Kalkus (Malypetr) – Novák, Mareš, Hrobský, Skalický, Lukeš, Antoš, Domin – Eremiáš, Želivský, Nevšímal, Kořánek, Sedlář, Stöhr, Fabišík, Květoň.

BK HAVLÍČKŮV BROD: Lahoda (Beneš) – David, Karel, Trnka, Pařil, Sůra, Procházka, Teml – Zukal, Rauš, Pávek, Suchý, Melena, Machota, Šrámek, Houfek, Beran, Domkář.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
9. TŘÍDA
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Jiří Novotný o spolupráci s Táborem

  Ne 21.07. |

  Sportovní manažer českobudějovického Motoru Jiří Novotný se v rozhovoru pro web www.hokej.cz rozpovídal o možné spolupráci s Táborem a zájmu jihočeského extraligisty o posun kohoutů do druhé nejvyšší soutěže.  

  Více...
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
Starší aktuality