Střelci J. Hradec - HC Tábor

8:8 (1:4, 2:3, 5:1)

Neděle, 26.11.2023 12:00 - STARŠÍ ŽÁCI B

 

Branky a nahrávky: 19. Koranda, 29. Koranda, 40. Mátl (Petrů), 48. Petrů (Riley, Mátl), 54. Mátl (Riley, Petrů), 56. Kabeš, 58. Petrů (Riley), 59. Riley (Petrů). - 6. Vítovec (Babinský), 13. Dušek (Pejša), 14. Babinský (Dušek, Gruber), 14. Pejša (Dušek), 27. Gruber (Babinský), 28. Babinský (Gruber, Pešina), 30. Pešina (Fabišík), 55. Babinský (Pešina, Janovská).

Rozhodčí: Havelka, Hamr.   Vyloučení: 3:3   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 35

HC TÁBOR: Janovský (30. Kašpar) – Dimitrova, Ručka, Kubašta, Janovská, Fabišík – Pejša, Pešina, Vítovec, Dušek, Gruber, Babinský.

 
 
 
 
 
 
 
 
STARŠÍ ŽÁCI B
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality