Střelci J. Hradec - HC Tábor

8:8 (1:4, 2:3, 5:1)

Neděle, 26.11.2023 12:00 - STARŠÍ ŽÁCI B

 

Branky a nahrávky: 19. Koranda, 29. Koranda, 40. Mátl (Petrů), 48. Petrů (Riley, Mátl), 54. Mátl (Riley, Petrů), 56. Kabeš, 58. Petrů (Riley), 59. Riley (Petrů). - 6. Vítovec (Babinský), 13. Dušek (Pejša), 14. Babinský (Dušek, Gruber), 14. Pejša (Dušek), 27. Gruber (Babinský), 28. Babinský (Gruber, Pešina), 30. Pešina (Fabišík), 55. Babinský (Pešina, Janovská).

Rozhodčí: Havelka, Hamr.   Vyloučení: 3:3   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 35

HC TÁBOR: Janovský (30. Kašpar) – Dimitrova, Ručka, Kubašta, Janovská, Fabišík – Pejša, Pešina, Vítovec, Dušek, Gruber, Babinský.

 
 
 
 
 
 
 
 
STARŠÍ ŽÁCI B
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality