Bílí Tygři Liberec - HC Tábor

5:0 (2:0, 1:0, 2:0)

Čtvrtek, 11.1.2024 16:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 2. Bělohorský (Krajdl), 3. Ehrenberger (Šťástka, Hrouda), 37. Rozsíval (Šťástka), 41. Kratochvíl (Rozsíval), 46. Kinter (Bělohorský).

Rozhodčí: Wagner - Beneš, Hák.   Vyloučení: 6:2   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 2:0   Diváci: 68

BÍLÍ TYGŘI LIBEREC: Charvát (Hrášek) – Hrouda, Ehrenberger, Seidl, Kachlíř, Stromský, Zeman – Rozsíval, Šťástka, Kratochvíl – Kinter, Krajdl, Bělohorský – Grebeníček, Bajer, Pekr.

HC TÁBOR: Moustafa (46. Spálenka) – Ryšavý, Mašek, Pufr, Mohyla, Špaček, Šťastný – Nevšímal, Hlavín, Slívko – Suchan, Pánek, Svoboda – Strachota, Slabý, Šustík – Podzimek, Bartuška.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Dorost
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

Starší aktuality