DDM České Budějovice - HC Tábor

6:4 (2:0, 2:2, 2:2)

Neděle, 25.9.2022 17:55 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 2. Korndörfer (Tauer), 5. Tauer (Krčma), 32. Čevora (Korndörfer), 37. Kantor (Nosek), 41. Kantor (Srnec), 58. Korndörfer - 23. Rottenberg (Špánek), 23. Kundrát (Šťastný, Janda), 45. Suchan (Šimák), 57. Kundrát (Šimák).

  Vyloučení: 2:1   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 0:0  

DDM ČESKÉ BUDĚJOVICE: Lukeš – Krčma, Srnec, Panoch, Tauer, Melichar, Taraba – Dosek, Fürst, Korndörfer, Nosek, Kantor, Soukup, Čevora.

HC TÁBOR: Koryťák – Janda, Adamec, Ondřej, Anděl, Lutovský, Rottenberg – Šťastný, Vaněk, Kundrát – Suchan, Šimák, Bejšák – Špánek, Říha, Kupka – Sochůrek.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Junioři
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

 • Lukáš Kříž v sobotu za Třebíč

  Čt 24.11. |

  Táborský obránce Lukáš Kříž v sobotu s kohouty do Ústí nad Labem neodcestuje. Důvodem jeho absence není zranění ani pracovní či jiné povinnosti, ale výpomoc v barvách prvoligové Horácké Slavie Třebíč. Tento tým momentálně trápí rozsáhlá marodka, a tak požádala táborský klubu o možnost využití devětadvacetiletého bojovníka pro sobotní duel ve Vsetíně. Lukáš nejde úplně do neznáma - v Třebíči už před pár lety krátce působil. 

 • Nejlepší nahrávač druhé ligy

  Ne 20.11. |

  Táborský útočník Jakub Matušík kraluje s 26 asisetncemi pořadí nahrávačů třetí nejvyšší soutěže. Díky svému bodovému příspěvku z Řisut se zároveň posunul na samostatnou druhou příčku v produktivitě celé soutěže za letňanského Jiřího Hozáka

 • David Gába může pomáhat Motoru

  Po 07.11. |

  Člen táborské druholigové party David Gába může v tomto ročníku obléci dres Motoru České Budějovice. Po dohodě obou klubů má do jihočeského extraligového týmu vyřízené střídavé starty. O této jeho nové vedlejší roli a stejném statutu dalšího Jihočecha Miroslava Holce už informoval také server Hokej.cz.    

  Více...
 • Lukáš Endál se vrátí v pátek

  St 02.11. |

  Návrat Lukáše Endála z výpomocného působení v B-týmu Pardubic se přiblížil. Zkušený forvard se bude trenérům Radku Bělohlavovi a Zdeňku Kutlákovi hlásit už na pátečním tréninku táborského mužstva a mohou ho tak zahrnout do svých plánů pro sobotní domácí duel s Děčínem. Zdárně se navíc vyvíjí rekonvalescence obránce Daniela Kabelky po operaci kolena, byť si samozřejmě ještě nějaký čas vyžádá.

Starší aktuality