HC Tábor - Verva Litvínov

2:5 (1:1, 0:2, 1:2)

Čtvrtek, 14.12.2023 16:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 6. Podzimek (Šustík), 50. Slívko (Suchan) - 19. Koky (Winkelhöfer, M. Peroutka), 27. Winkelhöfer (Koky), 29. Trefný (Sedláček), 53. Kurnat (Peroutka, Dostál), 60. Koky (Winkelhöfer).

Rozhodčí: Šperl - Štofa, Kubíček.   Vyloučení: 4:5   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:1   Diváci: 30

HC TÁBOR: Moustafa (Spálenka) – Céza, Mašek, Mohyla, Pufr, Bačo, Špaček, Lomoz – Suchan, Hlavín, Slívko – Slabý, Pánek, Svoboda – Strachota, Podzimek, Šustík – Kostka.

VERVA LITVÍNOV: Udržal (Trejbal) – Břenda, Uhlík, Řepka, Winkelhöfer, Honzík, Babka – Dostál, Peroutka, Koky – Trefný, Sedláček, Kurnat – Cvikl, Vondráček, Bednařík.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Dorost
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Jiří Novotný o spolupráci s Táborem

  Ne 21.07. |

  Sportovní manažer českobudějovického Motoru Jiří Novotný se v rozhovoru pro web www.hokej.cz rozpovídal o možné spolupráci s Táborem a zájmu jihočeského extraligisty o posun kohoutů do druhé nejvyšší soutěže.  

  Více...
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
Starší aktuality