HC Tábor - Kometa Brno

3:6 (1:0, 1:4, 1:2)

Sobota, 20.1.2024 14:45 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 17. Podzimek (Kostka, Hlavín), 30. Pánek (Slabý, Svoboda), 59. Suchan (Špaček, Pánek) - 22. Brabenec (Panasenko, Prchal), 23. Štulo (Kubín), 24. Prchal (Daněk), 39. Vyhlídal (Šebela, Krämer), 54. Šebela (Brabenec), 60. Šebela.

Rozhodčí: Horažďovský - Hlinka, Kubas.   Vyloučení: 3:6 - navíc Strachota (Tábor) a Štulo (Brno) 5+OK.   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 55

HC TÁBOR: Moustafa (Spálenka) – Mohyla, Špaček, Pufr, Mašek, Lomoz, Šťastný, Ryšavý – Pánek, Kostka, Pícha – Svoboda, Šustík, Strachota – Slabý, Hlavín, Suchan – Podzimek.

KOMETA BRNO: Král (Hradil) – Polák, Vyhlídal, Mátl, Panasenko, Krämer, Veselý – Hartl, Kubín, Štulo – Šebela, Brabenec, Kerbler – Prchal, Stibůrek, Daněk – Kukleta, Chaika.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Dorost
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality