Slavia Praha - HC Tábor

6:5 (1:1, 2:2, 3:2)

Čtvrtek, 12.10.2023 18:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 8. Šámal (Tittl, Švancar), 22. Šámal, 35. Pšenička (Kucharčík, Oh), 42. Tittl (Švancar), 46. Marek (Matějovský, Skyba), 47. Matějovský (Kucharčík) - 6. Pánek (Mohyla, Pufr), 25. Hlavín (TS), 38. Hlavín (Slívko, Mašek), 57. Pufr (Hlavín), 59. Pufr (Suchan, Hlavín).

Rozhodčí: Turhobr - Žídek, Černoholávek.   Vyloučení: 6:5   Využití: 1:2   Góly v oslabení: 1:0   Střely: 45:24   Diváci: 47

SLAVIA PRAHA: Poletín – Skyba, Pšenička, Marek, Hess, Oh – Huk, Kucharčík, Matějovský– Šámal, Tittl, Švancar – Holejšovský, Tichý, Hörnig.

HC TÁBOR: Moustafa (Brož) – Pufr, Mohyla, Bačo, Špaček, Mašek, Šťastný – Suchan, Pánek, Strachota – Slívko, Hlavín, Svoboda – Šustík, Slabý, Pícha – Rizák, Kostka.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Dorost
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality