HC Tábor - Bílí Tygři Liberec

3:5 (0:1, 2:2, 1:2)

Pátek, 23.2.2024 13:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 23. Svoboda (Pánek), 26. Slívko (Strachota), 45. Slabý (Bartuška) - 17. Vaněček (Krajdl, Kachlíř), 21. Rozsíval (Ehrenberger, Hrouda), 30. Bělohorský (Kachlíř, Vaněček), 55. Grebeníček (Kratochvíl I), 59. Grebeníček (Rozsíval, Šťástka).

Rozhodčí: Šperl - Štofa, Brtník.   Vyloučení: 6:7   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:1   Diváci: 50

HC TÁBOR: Moustafa (Spálenka) – Bačo, Pufr, Mohyla, Mašek, Lomoz, Šťastný, Ryšavý – Suchan, Bartuška, Pánek – Svoboda, Bušta, Šustík – Strachota, Slívko, Slabý.

BÍLÍ TYGŘI LIBEREC: Charvát (Průšek) – Ehrenberger, Hrouda, Kachlíř, Vaněček, Zeman, Stromský – Grebeníček, Šťástka, Rozsíval – Bělohorský, Krajdl, Šejc – Kratochvíl, Bajer, Kinter.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Dorost
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Jiří Novotný o spolupráci s Táborem

  Ne 21.07. |

  Sportovní manažer českobudějovického Motoru Jiří Novotný se v rozhovoru pro web www.hokej.cz rozpovídal o možné spolupráci s Táborem a zájmu jihočeského extraligisty o posun kohoutů do druhé nejvyšší soutěže.  

  Více...
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
Starší aktuality