HC Tábor - DDM České Budějovice

10:1 (5:0, 3:1, 2:0)

Čtvrtek, 27.10.2022 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 4. Kundrát (Janda, Adamec), 8. Kundrát (Šťastný, Janda), 13. Rottenberg (Bejšák), 20. Šťastný (Vaněk), 20. Kundrát (Ondřej, Dvořák), 38. Šťastný (Vaněk, Kundrát), 39. Kundrát (Šťastný, Janda), 39. Kupka (Dvořák), 41. Vaněk (Šťastný, Janda), 49. Kundrát (Vaněk) - 25. Soukup (Marhoun, Srnec).

Rozhodčí: Šperl - Lang, Hřídel.   Vyloučení: 4:5   Využití: 2:0   Góly v oslabení: 0:2   Diváci: 65

HC TÁBOR: Koryťák (30. Ostrý) — Adamec, Janda, Ondřej, Rottenberg, Lutovský, Dvořák — Kundrát, Vaněk, Šťastný – Suchan, Šimák, Kupka – Špánek, Sochůrek, Bejšák.

DDM ČESKÉ BUDĚJOVICE: Lukeš (Gvenetadze) — Srnec, Krčma, Panoch, Tauer, Melichar — Volavka, Marhoun, Dosek, Falta, Pfauser, Nosek, Soukup, Čevora, Čížek.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Junioři
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

 • Lukáš Kříž v sobotu za Třebíč

  Čt 24.11. |

  Táborský obránce Lukáš Kříž v sobotu s kohouty do Ústí nad Labem neodcestuje. Důvodem jeho absence není zranění ani pracovní či jiné povinnosti, ale výpomoc v barvách prvoligové Horácké Slavie Třebíč. Tento tým momentálně trápí rozsáhlá marodka, a tak požádala táborský klubu o možnost využití devětadvacetiletého bojovníka pro sobotní duel ve Vsetíně. Lukáš nejde úplně do neznáma - v Třebíči už před pár lety krátce působil. 

 • Nejlepší nahrávač druhé ligy

  Ne 20.11. |

  Táborský útočník Jakub Matušík kraluje s 26 asisetncemi pořadí nahrávačů třetí nejvyšší soutěže. Díky svému bodovému příspěvku z Řisut se zároveň posunul na samostatnou druhou příčku v produktivitě celé soutěže za letňanského Jiřího Hozáka

 • David Gába může pomáhat Motoru

  Po 07.11. |

  Člen táborské druholigové party David Gába může v tomto ročníku obléci dres Motoru České Budějovice. Po dohodě obou klubů má do jihočeského extraligového týmu vyřízené střídavé starty. O této jeho nové vedlejší roli a stejném statutu dalšího Jihočecha Miroslava Holce už informoval také server Hokej.cz.    

  Více...
 • Lukáš Endál se vrátí v pátek

  St 02.11. |

  Návrat Lukáše Endála z výpomocného působení v B-týmu Pardubic se přiblížil. Zkušený forvard se bude trenérům Radku Bělohlavovi a Zdeňku Kutlákovi hlásit už na pátečním tréninku táborského mužstva a mohou ho tak zahrnout do svých plánů pro sobotní domácí duel s Děčínem. Zdárně se navíc vyvíjí rekonvalescence obránce Daniela Kabelky po operaci kolena, byť si samozřejmě ještě nějaký čas vyžádá.

Starší aktuality