HC Tábor - HC Baník Příbram

5:2 (1:0, 1:1, 3:1)

Středa, 28.2.2024 18:00 - Muži

 

Branky a nahrávky: 15. Nevšímal, 20. Prášek (Hajič, Matušík), 50. Hubata (Severa, Duda), 50. Zeman (Matušík, Žajdlík), 60. Nevšímal (Šulek) - 24. Zdeněk (Jelínek, Rajgl), 44. Josefus (Rajgl, Duchan).

Rozhodčí: Jílek - Tvrdík, Brtník.   Vyloučení: 3:4   Využití: 1:2   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 32:25   Diváci: 1421

HC TÁBOR: Žajdlík (Gába) - Jáchym, Bouška, Suchánek, Bačo, Hubata, Hajič - Zeman, Matušík, Krliš - Huna, Zadražil, Prášek - Duda, Dančišin, Severa - Nevšímal, Zíb, Šulek.

HC BANÍK PŘÍBRAM: Šorf (Jiroušek) – Havlín, Jelínek, Rajgl, Saňa, Zdeněk, Patzelt – Bednařík, Furch, Pětník – Bečvář, Svoboda, Josefus – Chlouba, Duchan, Pinkas.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Jiří Novotný o spolupráci s Táborem

  Ne 21.07. |

  Sportovní manažer českobudějovického Motoru Jiří Novotný se v rozhovoru pro web www.hokej.cz rozpovídal o možné spolupráci s Táborem a zájmu jihočeského extraligisty o posun kohoutů do druhé nejvyšší soutěže.  

  Více...
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
Starší aktuality