• Kteří trenéři se budou v sezoně 2023-24 starat o mládežnické klubové výběry?

  Klub HC Tábor zveřejnil v úvodu tohoto týdne podobu trenérského obsazení u svých mládežnických výběrů. Hlásí několik novinek, sympatický nástup mládí z domácích zdrojů a v neposlední řadě také potřebné početní obohacení. Více »

   
 • Trenér juniorů Štěpán Kadilák: Po takové sezoně se pozitiva hledají těžko. Ne všechno ale bylo špatně

  Měli smělý cíl a touhu zaútočit na vrchol, už ve druhém výškovém táboře se jim však postavil do cesty protivník, který byl nad jejich síly. Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor neprošel nekompromisním sítem nadstavbové části regionální ligy a zůstal na štítě kvalitního a výtečně připraveného soka z Třemošné. Postup do druhé nejvyšší juniorské soutěže tak zůstal pouze nesplněným přáním a není divu, že v šatně kohoutů zavládlo hořké zklamání. Více »

   
 • Juniorka zakončila své sezonní účinkování na pěkném turnaji brněnského Warrioru

  Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor má za sebou poslední zápasové dostaveníčko v hokejovém ročníku 2022 – 2023. Cílem jeho cesty se stal stadion brněnského Warrioru, kde se na sklonku sezony uskutečnil turnaj čtyř mužstev. Více »

   
 • JUNIOŘI: Kohouti poslední boj v Třemošné neodevzdali, přesto si přivezli porážku

  Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor končí své účinkování v regionální lize dříve, než si předsevzal, a navíc porážkou. Poslední víkendové dvojutkání už nemohlo na osudu táborské družiny nic změnit. Po páteční domácí výhře nad Kolínem se kohouti vypravili do hájemství postupující Třemošné a přivezli si odtud porážku 2:6. Více »

   
 • Klíčový víkend pro nejstarší výběry klubu: Dorost na Moravě i junioři bojují o naději

  Táborští extraligoví dorostenci stráví také první březnové víkendové dny na Moravě. Do pohodové kratochvíle bude mít jejich vystoupení daleko. Před závěrečnými zápasy nadstavby na ledě Komety Brno a Přerova stále není rozhodnuto. Otázka zní: kam bitva o uhájení příslušnosti k elitní soutěži nakonec mladé kohouty vlastně zavede? Více »

   
 • JUNIOŘI: Kobra zašlapala táborské naděje do postupového popela, Vzplane jiskřička?

  Po pátečním střetnutí nadstavbové části regionální ligy juniorů s pražskou Kobrou zavládl v táboře kohoutů velký smutek. Utkání se od začátku vyvíjelo v jejich neprospěch, a protože si hosté dokázali vývoj střetnutí příkladně pohlídat, odvezli si domů na Braník vítězství 4:2. Šance táborské družiny na prvenství ve skupině a postup do vrcholných bojů, která před týdnem ožila díky nečekané porážce Třemošné u Vajgaru, se přesunula víceméně do teoretické roviny. Aby si celek od Jordánu ještě mohl na třemošenském ledě o postup, musí porazit Kolín a doufat, že vedoucí Západočeši senzačně prohrají v hale Černošic. V takovém případě by ještě mohli zaútočit na prvenství přes výhru v závěrečné bitvě na půdě aktuálního lídra. Dodejme, že drobnou náplast na páteční ránu přiložilo nedělní divoké vítězství v hájemství hradeckých Střelců. Více »

   
 • JUNIOŘI: Klíčový boj kohouti nezvládli, den poté se však naděje znovu rozhořela

  Hráči nejstaršího mládežnického výběru HC Tábor prožili velmi turbulentní ligový víkend. Po skončení veledůležitého pátečního šlágru s Třemošnou a bolestné porážce 2:6 opouštěli stadion hodně zklamaní, neboť se zdálo, že právě zašlapali do země naději na vytoužený posun do postupových bojů. O den později se však naprosto nečekaně do boje o prvenství ve skupině vrátili. Kombinace dvouciferné výhry nad Černošicemi a senzační porážky třemošenského Meteoru v Jindřichově Hradci je čtyři kola před koncem znovu dotáhla na dva body za Západočechy. Více »

   
 • Ostré páteční menu: dorost vyzve Rytíře, juniory čeká klíčová bitva s Třemošnou

  Máte-li čas a prostor k páteční návštěvě táborského zimního stadionu, rozhodně byste nad ní neměli váhat. Právě tento den se totiž ponese ve znamení dvou velmi důležitých střetnutí nejstarších mládežnických výběrů HC Tábor. Více »

   
 • Štěpán Kadilák: Těžký úkol? Je na nás, abychom se o to porvali. V pátek přijede Třemošná!

  Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor rozrazil v uplynulých dnech brány druhé části regionální ligy juniorů. V ní už není prostor pro komfort a formování, jde o všechno – do semifinále soutěže si proklestí cestu pouze vítěz šestičlenné nadstavbové skupiny. Více »

   
 • JUNIOŘI: Druhý duel venku, druhá výhra. Jen škoda zakutáleného bodu

  Táborští junioři se vrátili i ze své druhé nadstavbové výpravy k soupeřům s vítězstvím v kapse. Tentokrát se však museli spokojit s dvoubodovou výslužkou, a to i přesto, že v utkání třikrát vedli. Domácí Kobru nakonec tým od Jordánu zdolal po nájezdech, přičemž tím vítězným rozjásal táborskou střídačku Martin Kundrát. Více »

   
« Předchozí 1 - 10
 
 
 
 
 
 
 
 
Junioři
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Anketa k letošnímu MS

  Ne 14.05. |

  Sledujete světový šampionát ve Finsku a Lotyšsku? Fandíte českému týmu? Jak myslíte, že na letošním vrcholném turnaji dopadne? Vyjádřete se v anketě na hlavní stránce webu HCT. 

 • Začala suchá příprava mládeže

  Út 02.05. |

  S příchodem května zazněl pomyslný startovní výstřel letní přípravy většiny mládežnických výběrů HC Tábor. Některé z nich mají na povel noví trenéři.

  Více...
 • ROZHOVOR S ARPÁDEM GYÖRIM

  Ne 30.04. |

  Táborský deník přinesl na svém webu obsáhlý rozhovor s trenérem Arpádem Györim o jeho působení doma v Táboře i o nové českobudějovické výzvě.

  Více...
 • Táborská stopa na MS "18"

  St 19.04. |

  Mistrovství světa hokejistů do 18 let, které startuje už ve čtvrtek ve švýcarských městech Basilej a Porrentruy, ponese také drobnou táborskou stopu. V nominaci českého národního týmu na tento šampionát figuruje také obránce Josef Eichler, jenž po čtyři sezony rozvíjel svůj talent právě v barvách HC Tábor. Právě díky svému rozkvětu u Jordánu se tento sedmnáctiletý benešovský rodák odrazil k angažmá v plzeňské Škodovce, kde mu poctivé služby vynesly místo v kádru reprezentační „osmnáctky“.  

 • Hokejová anketní želízka

  So 08.04. |

  V sále Střelnice se v sobotu 15. dubna uskuteční slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších sportovců okresu Tábor za rok 2022. Mezi kolektivy bude horkým aspirantem na prvenství A-tým HC Tábor, který v daném roce dovedl své tažení až k triumfu ve druhé lize a účasti v baráži o vyšší soutěž. V kategorii jednotlivců zastupuje táborský hokej kapitán úspěšného týmu Radek Seidl.   

Starší aktuality