• Junioři poměřili v domácím miniturnaji síly s Třemošnou a Warriorem Brno

  Převážnou část kapacity ledové plochy obsadil v sobotu tříčlenný miniturnaj juniorů, ve kterém se vedle domácích kohoutů představila také mužstva Meteoru Třemošná a Warrioru Brno. Toto klání bylo prvním ze tří plánovaných letních setkání těchto tří mužstev a nabídlo poměrně zajímavou podívanou. Více »

   
 • Junioři sklidili od trenérů za přípravu slova chvály. Ryzí spokojenost ředí odliv hráčů

  Jedním z nejostřeji sledovaných výběrů HC Tábor bude i v nadcházejícím mistrovském ročníku ten juniorský. První krok vstříc úspěšnému působení v mistrovské sezoně učinili jeho hráči na suchu a podle slov kouče ŠTĚPÁNA KADILÁKA byli v úvodní fázi přípravy nadmíru svědomití. Více »

   
 • Nový trenér brankářů Hynek Kůdela: Napříč celým klubem vidím enormní chuť pracovat

  Táborským hokejovým brankářům by se mělo v nadcházející sezoně dostat vskutku nadstandardní péče. O jejich práci, pohodu a rozvoj se už nyní stará nově vytvořený pětičlenný tým trenérů, jehož vůdcovské otěže třímá v rukách HYNEK KŮDELA. Více »

   
 • Kteří trenéři se budou v sezoně 2023-24 starat o mládežnické klubové výběry?

  Klub HC Tábor zveřejnil v úvodu tohoto týdne podobu trenérského obsazení u svých mládežnických výběrů. Hlásí několik novinek, sympatický nástup mládí z domácích zdrojů a v neposlední řadě také potřebné početní obohacení. Více »

   
 • Trenér juniorů Štěpán Kadilák: Po takové sezoně se pozitiva hledají těžko. Ne všechno ale bylo špatně

  Měli smělý cíl a touhu zaútočit na vrchol, už ve druhém výškovém táboře se jim však postavil do cesty protivník, který byl nad jejich síly. Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor neprošel nekompromisním sítem nadstavbové části regionální ligy a zůstal na štítě kvalitního a výtečně připraveného soka z Třemošné. Postup do druhé nejvyšší juniorské soutěže tak zůstal pouze nesplněným přáním a není divu, že v šatně kohoutů zavládlo hořké zklamání. Více »

   
 • Juniorka zakončila své sezonní účinkování na pěkném turnaji brněnského Warrioru

  Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor má za sebou poslední zápasové dostaveníčko v hokejovém ročníku 2022 – 2023. Cílem jeho cesty se stal stadion brněnského Warrioru, kde se na sklonku sezony uskutečnil turnaj čtyř mužstev. Více »

   
 • JUNIOŘI: Kohouti poslední boj v Třemošné neodevzdali, přesto si přivezli porážku

  Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor končí své účinkování v regionální lize dříve, než si předsevzal, a navíc porážkou. Poslední víkendové dvojutkání už nemohlo na osudu táborské družiny nic změnit. Po páteční domácí výhře nad Kolínem se kohouti vypravili do hájemství postupující Třemošné a přivezli si odtud porážku 2:6. Více »

   
 • Klíčový víkend pro nejstarší výběry klubu: Dorost na Moravě i junioři bojují o naději

  Táborští extraligoví dorostenci stráví také první březnové víkendové dny na Moravě. Do pohodové kratochvíle bude mít jejich vystoupení daleko. Před závěrečnými zápasy nadstavby na ledě Komety Brno a Přerova stále není rozhodnuto. Otázka zní: kam bitva o uhájení příslušnosti k elitní soutěži nakonec mladé kohouty vlastně zavede? Více »

   
 • JUNIOŘI: Kobra zašlapala táborské naděje do postupového popela, Vzplane jiskřička?

  Po pátečním střetnutí nadstavbové části regionální ligy juniorů s pražskou Kobrou zavládl v táboře kohoutů velký smutek. Utkání se od začátku vyvíjelo v jejich neprospěch, a protože si hosté dokázali vývoj střetnutí příkladně pohlídat, odvezli si domů na Braník vítězství 4:2. Šance táborské družiny na prvenství ve skupině a postup do vrcholných bojů, která před týdnem ožila díky nečekané porážce Třemošné u Vajgaru, se přesunula víceméně do teoretické roviny. Aby si celek od Jordánu ještě mohl na třemošenském ledě o postup, musí porazit Kolín a doufat, že vedoucí Západočeši senzačně prohrají v hale Černošic. V takovém případě by ještě mohli zaútočit na prvenství přes výhru v závěrečné bitvě na půdě aktuálního lídra. Dodejme, že drobnou náplast na páteční ránu přiložilo nedělní divoké vítězství v hájemství hradeckých Střelců. Více »

   
 • JUNIOŘI: Klíčový boj kohouti nezvládli, den poté se však naděje znovu rozhořela

  Hráči nejstaršího mládežnického výběru HC Tábor prožili velmi turbulentní ligový víkend. Po skončení veledůležitého pátečního šlágru s Třemošnou a bolestné porážce 2:6 opouštěli stadion hodně zklamaní, neboť se zdálo, že právě zašlapali do země naději na vytoužený posun do postupových bojů. O den později se však naprosto nečekaně do boje o prvenství ve skupině vrátili. Kombinace dvouciferné výhry nad Černošicemi a senzační porážky třemošenského Meteoru v Jindřichově Hradci je čtyři kola před koncem znovu dotáhla na dva body za Západočechy. Více »

   
« Předchozí 1 - 10
 
 
 
 
 
 
 
 
Junioři
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Novinky na prahu nové sezony 2. ligy

  St 20.09. |

  Ještě před startem druholigových bojů byla odtajněna řada zajímavých informací týkající se třetí nejvyšší soutěže. Novinky by měly napomoci vyššímu zájmu o druhou ligu a zvýšení její prestiže. 

  Více...
 • Cheb hostí už v sobotu 16. září Chomutov

  Pá 15.09. |

  Nový ročník druhé hokejové ligy odstartuje oproti původnímu plánu už v sobotu 16. září. Právě na tento den je totiž naplánována předehrávka šestého kola skupiny Západ, ve které Stadion Cheb přivítá na svém stadionu Piráty z Chomutova. Utkání začne v 18 hodin. 

  Více...
 • Kohouti u triumfu Spartaku

  Ne 10.09. |

  Na soběslavském zimním stadionu se hrál v sobotu další ročník Memoriálu Pavla Háka. V dresu domácího Spartaku, který po hladké finálové výhře nad veselským rivalem oslavil prvenství, se představili i tři členové táborského druholigového kádru: brankář Michal Novák, obránce Adam Čížek a útočník Jan Duda.    

  Více...
 • Táborští skórovali za Soběslav

  Ne 27.08. |

  Do nedělního přípravného zápasu mezi Spartakem Soběslav a veselskou Lokomotivou zasáhli i dva členové aktuálního druholigového kádru Tábora Adam Čížek a Jan Duda. Oba hráči, kteří mají do Soběslavi vyřízené střídavé starty, se v utkání zapsali mezi střelce, a přispěli tak k jednoznačné výhře domácího týmu v poměru 8:1.           

 • Anketa na webu

  St 23.08. |

  Základní část druhé hokejové ligy se blíží. Jak budete řešit vstup na domácí zápasy táborského týmu? 

Starší aktuality