JUNIOŘI: Táborské mužstvo prožilo další šestibodový víkend. A teď na Kobru!

26.02.2024 01:43, autor: Pavel Šácha

Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor prozatím plní svůj stanovený nadstavbový plán na sto procent. O uplynulém víkendu si na své konto připsal další dvě výhry v Černošicích, resp. doma nad DDM České Budějovice. K páteční přímé bitvě o první příčku v Praze na Kobře tak pojede v roli lídra a s drobným polštářkem v podobě jednoho bodu k dobru. Těžší z obou utkání sehráli mladí kohouti podle očekávání v Černošicích, kde jako první inkasovali a do 35. minuty byl stav nerozhodný 2:2. Přesto v něm nakonec dospěli k vítězství v poměru. Nedělní večerní duel s jihočeským sousedem se jako vejce vejci podobal předchozím vzájemným střetům obou soupeřů v základní části a vynesl táborské družině dvouciferné vítězství s příjemnou nulou na kontě obdržených gólů.

JUNIOŘI: Táborské mužstvo prožilo další šestibodový víkend. A teď na Kobru!

SK Černošice - HC Tábor

3:6 (2:2, 0:2, 1:2)

Sobota, 24.2.2024 11:45 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 13. Bubanec (Voska, Halbych), 20. Kozák (Bubanec), 51. Babický (Kala) - 14. Šimák (Ondřej), 16. Pospíchal (Šindelář), 35. Říha (Pospíchal), 38. Šimák (Ondřej, Suchan), 55. Pospíchal (Šindelář, Říha), 59. Říha.

Rozhodčí: Pazourek - Římal, Bláha.   Vyloučení: 5:7   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 69

SK ČERNOŠICE: Kašpar (Spilka) – Malík, Halbych, Pavlica, Tlášek – Kozák, Jeřábek, Růžička, Hlaváček, Babický, Jaroušek, Mácha, Bubanec, Kala, Pavlovský, Durák, Voska.

HC TÁBOR: Pulda (Ostrý) – Ondřej, Janda, Klíma, Mrázek, Bouška, Rottenberg, Bejšák – Suchan, Šimák, Němeček, Šindelář, Říha, Pospíchal, Špánek, Fencl, Kupka, Křepelka, Mohyla, Lang.

HC Tábor - DDM České Budějovice

11:0 (2:0, 3:0, 6:0)

Neděle, 25.2.2024 17:15 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 1. Šimák (Němeček, Bejšák), 13. Říha (Pospíchal, Bouška), 24. Suchan (Němeček, Šimák), 28. Pospíchal (Šindelář, Mrázek), 40. Špánek (Šindelář, Lang), 43. Říha (Pospíchal, Janda), 48. Šimák (Suchan), 48. Němeček (Suchan, Šimák), 51. Šimák (Bejšák, Suchan), 52. Fencl (Špánek), 58. Šimák (Němeček, Bejšák).

Rozhodčí: Ondřej - Hřídel, Hlaváč.   Vyloučení: 2:5   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 1:0   Diváci: 65

HC TÁBOR: Šrámek (Pulda) – Ondřej, Janda, Klíma, Mrázek, Bouška, Rottenberg, Bejšák – Suchan, Šimák, Němeček, Šindelář, Říha, Pospíchal, Špánek, Fencl, Kupka, Křepelka, Mohyla, Lang.

DDM ČESKÉ BUDĚJOVICE: Hlaváč (Gvenetadze) – Larisch, Tauer, Stejskal, Zikmund, Ješ, Koťa – Lakomý, Falta, Dohnal, Soukup, Krčma, Čevora.

.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality