• 9. TŘÍDA: Po těsné porážce v Plzni dovedli kohouti k bodům důležitý duel s Kladnem

  Táborští „deváťáci“ si o víkendu připsali na své nadstavbové konto první tři body. Už v pátek sahali na západě Čech po překvapení, to když do poslední chvíle trápili favorizovaný celek Pilsen Wolves. Těsná porážka 1:2 na nich nezanechala žádnou významnější újmu a důkazem toho se stal nedělní duel s kladenskými Rytíři. Své úsilí v důležitém střetnutí přetavili mladí kohouti ve vysokou výhru 9:5 a před stěžejním domácím dvojutkáním s Litvínovem (pátek 23. února, 18.30) a Salzburgem (neděle 25. února, 14.15) se v šestičlenné „záchranářské“ skupině posunuli na 4. příčku. Více »

   
 • Kouč 9. třídy Rostislav Kadlec: V základní části jsme hráli dost těžkých utkání, to může být výhoda

  Neplánovaně déle oproti původnímu plánu zahájili svou extraligovou záchranářskou misi bojovníci z deváté třídy HC Tábor. Po odkladech utkání v Litvínově a v Salzburgu vyrukovali na nadstavbovou frontu až na konci minulého týdne a na úvod si připsali domácí porážku 0:5 od pražské Sparty. O tomto víkendu se táborští hráči porvou o první body v hájemství plzeňských Wolves (v pátek 16. února), a také doma v důležité bitvě s Kladnem (v neděli 18. února od 15 hodin). Cíl mladých kohoutů je jednoznačně daný: udržet Tábor na extraligové mapě i pro příští soutěžní ročník. Záruku představuje obsazení 4. příčky v šestičlenné nadstavbové skupině, horší umístění pak uvrhne týmy do vyřazovací série s týmem sousední skupiny hrané na tři vítězná utkání. Na téma baráže se pro klubový web rozpovídal ROSTISLAV KADLEC, hlavní kouč TÁBORSKÉ „devítky“. Více »

   
 • VÍKENDOVÝ PROGRAM MLÁDEŽE HC TÁBOR

  Do dalších bojů o mistrovské body a čest vstoupí o nadcházejícím víkendu sedm mužstev HC Tábor. Už v pátek vyrukuje juniorka do posledního duelu základní části na ledě sousední Soběslavi. Extraligoví dorostenci mají volno, „devítka“ si při odkladu dvou zápasů vinou marodky soupeřů zahraje až v neděli od 12.15 hodin se Spartou. Tímto střetnutím vstoupí do programu nižší nadstavbové skupiny extraligy, tedy z pohledu kohoutů do ostrých bojů o záchranu. Doma si zahrají také týmy sedmé a páté třídy, naopak šesťáci jedou dvakrát ven a naděje ze třetí třídy rovněž. Více »

   
 • VÍKENDOVÝ PROGRAM VÝBĚRŮ HC TÁBOR

  Více »

   
 • VÍKENDOVÝ PROGRAM VÝBĚRŮ HC TÁBOR

  Více »

   
 • VÍKENDOVÝ PROGRAM VÝBĚRŮ HC TÁBOR

  Více »

   
 • 9. TŘÍDA: Pekelně náročný víkend přetavil táborský tým v cenný zisk čtyř bodů

  Extraligoví „deváťáci“ prožili v rámci své soutěže vpravdě mimořádný víkend. V rozmezí šestačtyřiceti hodin odehráli hned tři velice těžké zápasy a hned ve dvou z nich si sáhli na body. Více »

   
 • ŽÁCI: Tým 6. třídy dobyl Mladou Boleslav a následně zkrotil i letňanské Letce

  Žákovské celky HC Tábor vyrukovaly o uplynulém víkendu do svých prvních střetnutí v roce 2024. Hokejisté sedmé a šesté třídy absolvovali hned dva soutěžní zápasy.

  Více »

   
 • Dorost rukuje do nadstavby. V pátek hostí Litvínov, v sobotu Kladno. Hraje i 9. třída

  Po dvou odložených střetnutích v Porubě a Olomouci vstupují táborští dorostenci na bojiště extraligové nadstavbové skupiny O účast v play-off. Svou záchranářskou misi zahájí v domácím prostředí. Výsledky a získané body v zápasech základní části jsou minulostí, začíná se od nuly… Více »

   
 • 9. TŘÍDA: Porážky s vůní naděje... Slavia měla v bitvě s kohouty namále

  Táborští deváťáci si o víkendu přispali na své extraligové konto dvě porážky. Za tímto sdělením se ale ukrývá mnohem více optimismu, než by se mohlo při pohledu na výsledky obou střetnutí, a především toho prvního zdát… Více »

   
« Předchozí 1 - 10
 
 
 
 
 
 
 
 
9. TŘÍDA
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality