HC Tábor - Kohouti Česká Třebová

5:2 (1:1, 0:1, 4:0)

Sobota, 13.1.2018 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 13. Berka (Kovářík, Nevšímal), 47. Nevšímal (Eremiáš), 49. Nevšímal, 50. Berka (Kovářík), 58. Nevšímal (Eremiáš, Kundrát) - 12. Stolín (Švub), 36. Švub (Ruda).

Rozhodčí: Urban - Deim, Maxa.   Vyloučení: 3:5   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 35:18   Diváci: 60

HC TÁBOR: Machálek (Novák) – Kofroň, Slabý, Šrubař, Janda, Krch, Adamec – Berka, Kovářík, Duda, Eremiáš, Kundrát, Nevšímal, Matoušek, Růžička, Máca, Šťastný.

KOHOUTI ČESKÁ TŘEBOVÁ: Kaplan – Verner, Koutecký, Hrčka, Havránek, Novotný - Stolín, Hošpes, Bečka, Kolář, Palán, Švub, Matýs, Ruda.

 
 
 
 
 
 
 
 
Dorost
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

Starší aktuality