HC Tábor - SK Černošice

13:4 (5:2, 4:0, 4:2)

Úterý, 21.2.2023 17:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 3. Kundrát (Nevšímal), 3. Vaněk (Šťastný), 3. Souš (Suchan, Šimák), 4. Vaněk (Čančura), 13. Souš (Suchan), 27. Šimák (Souš), 34. Vaněk (Čančura), 39. Suchan (Souš, Čančura), 39. Kundrát (Janda, Nevšímal), 41. Čančura (Vaněk), 43. Vaněk (Čančura), 45. Kundrát (Nevšímal), 50. Špánek (Nevšímal, Kundrát) - 16. Hradil (Bláha), 18. Bláha (Kryšpín, Hradil), 52. Halbych (Krudenc), 59. Bláha (Kryšpín).

Rozhodčí: Ondřej - Slechan, Kubeš.   Vyloučení: 6:7   Využití: 3:1   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 90

HC TÁBOR: Prchlík (Koryťák) — Janda, Adamec, Ondřej, Kohout, Rottenberg, Bejšák, Lutovský — Šťastný, Vaněk, Souš, Suchan, Šimák, Nevšímal, Špánek, Čančura, Kundrát, Říha, Lang.

SK ČERNOŠICE: Průcha (Pašek) — Svoboda, J. Halbych, Malík, Krudenc, Capoušek, Drábek — Pavlovský, Krásný, Kryšpín, D. Svoboda, Veselý, Bláha, Václavek, Hradil, Poustecký, K. Halbych.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
Junioři
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Jiří Novotný o spolupráci s Táborem

  Ne 21.07. |

  Sportovní manažer českobudějovického Motoru Jiří Novotný se v rozhovoru pro web www.hokej.cz rozpovídal o možné spolupráci s Táborem a zájmu jihočeského extraligisty o posun kohoutů do druhé nejvyšší soutěže.  

  Více...
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
Starší aktuality