JUNIOŘI: Klíčový boj kohouti nezvládli, den poté se však naděje znovu rozhořela

21.02.2023 03:07, autor: Pavel Šácha

Hráči nejstaršího mládežnického výběru HC Tábor prožili velmi turbulentní ligový víkend. Po skončení veledůležitého pátečního šlágru s Třemošnou a bolestné porážce 2:6 opouštěli stadion hodně zklamaní, neboť se zdálo, že právě zašlapali do země naději na vytoužený posun do postupových bojů. O den později se však naprosto nečekaně do boje o prvenství ve skupině vrátili. Kombinace dvouciferné výhry nad Černošicemi a senzační porážky třemošenského Meteoru v Jindřichově Hradci je čtyři kola před koncem znovu dotáhla na dva body za Západočechy.

JUNIOŘI: Klíčový boj kohouti nezvládli, den poté se však naděje znovu rozhořela

HC Tábor - HC Meteor Třemošná

2:6 (1:2, 0:2, 1:2)

Pátek, 17.2.2023 19:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 14. Šimák, 58. Kundrát - 1. Krasanovský (Matoušek, Prokop), 11. Steinbrücker (Albrecht, Holý), 29. Krasanovský (Hrach), 37. Matoušek (Sieger, Šmíd), 48. Holý (Hošťálek, Jánský), 55. Hrach (Krasanovský).

Rozhodčí: Ondřej - Kubeš, Mička.   Vyloučení: 9:5 - navíc Vaněk (Tábor) 5+OK.   Využití: 1:3   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 140

HC TÁBOR: Prchlík — Janda, Adamec, Ondřej, Kohout, Rottenberg, Bejšák, Lutovský — Šťastný, Vaněk, Souš, Suchan, Šimák, Nevšímal, Špánek, Čančura, Kundrát, Říha, Lang.

HC METEOR TŘEMOŠNÁ: Ženíšek — Staněk, Sochor, Jánský, Tran Le, Hošťálek, Matoušek — Albrecht, Šmíd, Pluhař, Prokop, Sieger, Steinbrücker, Hrach, Holý, Krasanovský.

HC Tábor - SK Černošice

13:4 (5:2, 4:0, 4:2)

Úterý, 21.2.2023 17:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 3. Kundrát (Nevšímal), 3. Vaněk (Šťastný), 3. Souš (Suchan, Šimák), 4. Vaněk (Čančura), 13. Souš (Suchan), 27. Šimák (Souš), 34. Vaněk (Čančura), 39. Suchan (Souš, Čančura), 39. Kundrát (Janda, Nevšímal), 41. Čančura (Vaněk), 43. Vaněk (Čančura), 45. Kundrát (Nevšímal), 50. Špánek (Nevšímal, Kundrát) - 16. Hradil (Bláha), 18. Bláha (Kryšpín, Hradil), 52. Halbych (Krudenc), 59. Bláha (Kryšpín).

Rozhodčí: Ondřej - Slechan, Kubeš.   Vyloučení: 6:7   Využití: 3:1   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 90

HC TÁBOR: Prchlík (Koryťák) — Janda, Adamec, Ondřej, Kohout, Rottenberg, Bejšák, Lutovský — Šťastný, Vaněk, Souš, Suchan, Šimák, Nevšímal, Špánek, Čančura, Kundrát, Říha, Lang.

SK ČERNOŠICE: Průcha (Pašek) — Svoboda, J. Halbych, Malík, Krudenc, Capoušek, Drábek — Pavlovský, Krásný, Kryšpín, D. Svoboda, Veselý, Bláha, Václavek, Hradil, Poustecký, K. Halbych.

ŠTĚPÁN KADILÁK, trenér juniorů HC Tábor: „Myslím si, že jsme nezvládli tíhu okamžiku,
a ani zdaleka nepředvedli to, co umíme. Soupeř hrál navíc velice dobře a nepustil nás k tomu, abychom se dokázali zvednout a dostali se k své hře. Po zápase jsme byli pochopitelně strašně zklamaní. V neděli se ale ukázalo, že se může stát cokoliv, a Třemošná prohrála
v Jindřichově Hradci. My sami jsme se před utkáním s Černošicemi obávali toho, jaké stopy
na nás páteční neúspěch zanechá. Naštěstí už jsme to zase byli my a odehráli dobrý zápas,
i když soupeř z Černošic nedosahoval kvalit Třemošné. Důležité je, že máme dál o co bojovat
a zůstáváme ve hře.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Kohouti měli v sobotu volno. A co soupeři?

  So 30.09. |

  Výsledky 3. kola druholigové skupiny Západ: Cheb – Benátky nad Jizerou 3:1, Písek – Kralupy nad Vltavou 2:3, Mostečtí Lvi – Ústí nad Labem 8:4, Kobra Praha – Vrchlabí 4:6, Řisuty – Hronov 1:7, Příbram – Letňany 4:3 po prodl., Děčín – Chomutov 4:8.

  Více...
 • Novinky na prahu nové sezony 2. ligy

  St 20.09. |

  Ještě před startem druholigových bojů byla odtajněna řada zajímavých informací týkající se třetí nejvyšší soutěže. Novinky by měly napomoci vyššímu zájmu o druhou ligu a zvýšení její prestiže. 

  Více...
 • Cheb hostí už v sobotu 16. září Chomutov

  Pá 15.09. |

  Nový ročník druhé hokejové ligy odstartuje oproti původnímu plánu už v sobotu 16. září. Právě na tento den je totiž naplánována předehrávka šestého kola skupiny Západ, ve které Stadion Cheb přivítá na svém stadionu Piráty z Chomutova. Utkání začne v 18 hodin. 

  Více...
 • Kohouti u triumfu Spartaku

  Ne 10.09. |

  Na soběslavském zimním stadionu se hrál v sobotu další ročník Memoriálu Pavla Háka. V dresu domácího Spartaku, který po hladké finálové výhře nad veselským rivalem oslavil prvenství, se představili i tři členové táborského druholigového kádru: brankář Michal Novák, obránce Adam Čížek a útočník Jan Duda.    

  Více...
 • Táborští skórovali za Soběslav

  Ne 27.08. |

  Do nedělního přípravného zápasu mezi Spartakem Soběslav a veselskou Lokomotivou zasáhli i dva členové aktuálního druholigového kádru Tábora Adam Čížek a Jan Duda. Oba hráči, kteří mají do Soběslavi vyřízené střídavé starty, se v utkání zapsali mezi střelce, a přispěli tak k jednoznačné výhře domácího týmu v poměru 8:1.           

Starší aktuality