Prostřednictvím této sekce mohou nyní fanoušci táborského HC pokládat dotazy čtyřem vybraným hostům z řad A-týmu, kteří do naší Zpovědnice každý týden zasednou. Po stanovené uzávěrce otázek na ně dotazovaní odpoví a vzniklé rozhovory budou na webu HCT po zpracování zveřejněny.

V platnosti samozřejmě zůstává i možnost oslovit s dotazy či přínosnými podněty vedení HC Tábor, případně i činovníky mládežnických klubových výběrů.

PTÁT SE MŮŽETE I PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILU NA ADRESE: acko.hct@seznam.cz 

VZOR:
jméno, příjmení, či přezdívka tazatele
jméno respondenta, kterému otázku adresujete + vlastní znění dotazu
(nejvýše cca 120 znaků)

Od čtvrtka 1. dubna do čtvrtka 8. dubna vám byli k dispozici:

útočníci Jakub Matušík, Jan Matiášek, obránci Martin Havran a Tomáš Pařízek..

UPOZORNĚNÍ: Smazány pochopitelně budou dotazy vulgárního charakteru a otázky poškozujcí dobré jméno klubu či dotazovaných osob.   

 

 

Nové příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlašte se nebo zaregistrujte

 • Vzor Jana Bárty? Jakub Matušík! Tomáš Hajič chce zkusit MMA. A co Vladimír Škoda s Lukášem Křížem?

  V poněkud odloženém třetím díle naší webové zpovědnice se na základě dotazů táborských fanoušků „odhalili“ útočníci Vladimír Škoda, Jan Bárta a obránci Tomáš Hajič s Lukášem Křížem. Co na sebe prozradili, to najdete v tomto článku. Od příštího týdne bude všem zvídavým příznivcům kohoutích barev k dispozici další čtveřice hráčů A-týmu. Více »

   
 • Zpovědnice: Jak to měl Dominik Havelka s Kolínem? A co vzory brankáře Davida Nováka?

  V uplynulých dnech měli táborští hokejoví fandové příležitost oslovit se svými dotazy další kvarteto zástupců druholigového A-týmu. Na otázky, které se sešly na e-mailu A-týmu i klubovém facebooku, odpovídali brankář David Novák, obránci Jan Radoš s Dominikem Havelkou a útočník Milan Dančišin. V tomto týdnu bude návštěvníkům našeho webu k dispozici další čtveřice hráčů A-mužstva. Více »

   
 • První oslovené kvarteto zástupců A-týmu odpovědělo na dotazy fanoušků

  V klubové Zpovědnici jsou zodpovězené první letošní otázky, které adresovali příznivci táborského hokeje pozvanému kvartetu reprezentantů A-týmu. Jeden z fandů využil i příležitost oslovit prostřednictvím této sekce klub. V současné době čekají na vaše dotazy další zástupci táborské druholigové party, konkrétně brankář David Novák, obránci Dominik Havelka s Janem Radošem a útočník Milan Dančišin. Uzávěrka pro ně je v pondělí 1. března. Více »

   
 
 
 
 
 
 
 
 
Kdo je online

 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Suchánek pro Deník

  So 10.04. |

  Táborský odchovanec Jakub Suchánek se aktuálně chystá na finále Chance ligy v barvách kladenských Rytířů. nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro Deník.

  Více...
 • Změny u žáků až od roku 2022

  Po 15.03. |

  Plánované novinky ve struktuře a fungování žákovského hokeje vejdou v platnost až od soutěžního ročníku 2022 - 2023. Rozhodl o tom výkonný výbor svazu.

  Více...
 • Svaz představil novinky u mládeže

  Čt 11.03. |

  Hokejový svaz prezentoval na čtvrteční tiskové konferenci svůj program „Český hokej 2025“, který zastřešuje řadu projektů a novinek ve fungování a struktuře mládežnického hokeje. 

  Více...
 • Jakub Šedivý na hokej.cz

  Út 02.03. |

  Web www.hokej.cz zveřejnil rozhovor s táborským odchovancem Jakubem Šedivým, který působí v liberecké organizaci, úspěšně sbírá seniorské ostruhy v barvách prvoligových Benátek nad Jizerou a zbrojí na MS hráčů do 18 let. 

  Více...
 • Fanoušci HCT, pomůžete?

  So 06.02. |

  Hokejový klub HC Tábor se obrací na své fanoušky s prosbou o zapůjčení fotografií, kde je na dresech viditelné logo z dob 1921 – 1956 (DSK Tábor, ČSSZ Tábor a TJ TATRAN Tábor). Kontakt: Pavel Kratochvíl, tel. 731 582 187. Předem velmi děkujeme za spolupráci a ochotu!  

Starší aktuality