HC Tábor - HC Domažlice

18:5 (7:0, 4:2, 7:3)

Sobota, 24.10.2015 0:00 - Starší žáci "B"

Branky a nahrávky: Brouček (Eremiáš, Kundrát), Šťastný (Ent), Kundrát (Ent, Brouček), Eremiáš (Kundrát, Brouček), Šťastný (Ent), Staněk (Hanzal), Kundrát (Eremiáš), Křepelka (Hanzal), Kundrát (Eremiáš), Kundrát (Kofroň), Eremiáš (Sviták, Brouček), Brouček (Eremiáš), Šrubař, Eremiáš (Kundrát), Eremiáš (Brouček) Kundrát (Eremiáš), Eremiáš (Kundrát), Kundrát (Šťastný).

Vyloučení: 5:1   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 41:36

HC TÁBOR: Machálek, Prchlík – Křepelka, Kofroň, Krch, Adamec, Šrubař – Brouček, Eremiáš, Kundrát, Šťastný, Ent, Sviták, Půlpytel, Staněk, Hanzal.

Související články

Starší žáci "B"

Aktuality/píší o nás
  • Mladší dorost: první vítězství!

So 18.02. |

Táborští mladší dorostenci se dočkali v nejvyšší soutěži vytoužené první výhry. V sobotním odpoledním střetnutí přehráli soupeře z Mladé Boleslavi senzačním poměrem 5:0. O branky Kohoutů se postarali Berka, Hubata, Lang, Chocholoušek, Černošek. V brance všechno pojistil čistým kontem Štěpán Vácha.

• Debakl mladíků na severu

Pá 17.02. |

Mladší dorostenci si ve čtvrtek dojeli pro další vysoký extraligový příděl, tentokrát do Liberce. Mladým Bílým Tygrům podlehli vysoko 3:12. Konečný výsledek nastínila už první třetina, kterou Jihočeši prohráli 0:5. Jejich dva přesné zásahy v utkání obstarali ve druhé části hry Chocholoušek a Petřík.

• Snímky z utkání "áčka" i B-týmu

Po 13.02. |

Web HC Tábor j bohatší o další dvě fotogalerie Tomáše Danka z obou víkendových střetnutí mužských výběrů.

• Fotogalerie z duelu s Nymburkem

Po 06.02. |

Také sobotní vítězné střetnutí Kohoutů proti Nymburku neuniklo zvídavému objektivu fotoaparátu, a tak si ho nyní mohou fanoušci připomenout prostřednictvím bohaté galerie snímků.

• Mladší dorost Dynamo nezaskočil

Čt 02.02. |

Extraligoví táborští mladíci prohráli ve čtvrtečním pokračování soutěže na ledě pardubického Dynama 3:6. Ještě ve 36. minutě byl stav zápasu nerozhodný 2:2, ale těsně před druhou přestávkou udeřili Východočeši potřetí a závěrečné dějství už si pohlídali. O první branku poražených Kohoutů se postaral Chocholoušek, další dva zásahy si připsal Přívozník.