ŽÁCI: Import bodů od soupeřů se nezdařil, hráči 8. a 6. třídy doma udolali Třemošnou

03.03.2020 22:18, autor: Pavel Šácha

Velice náročný venkovní program měli v uplynulých dnech hráči deváté a sedmé třídy, a přišli v něm zkrátka. Už v polovině týdne se museli v Českých Budějovicích sklonit před domácím Motorem. V sobotu se oba výběry vypravily do haly pražské Sparty. Tam sice podle slov trenérů neodvedli zdaleka špatnou práci, ale jak devítka v duelu s vedoucím týmem tabulky, tak i mladší soubor kohoutů opouštěl led v roli poraženého týmu. Mužstva osmé a šesté třídy nikam cestovat nemusela a o ligové body bojovala doma s Třemošnou. Aktuálně třetí osmáci se spokojili se skromnou výhrou 3:1, jejich mladší vrstevníky dovedla pětigólová kanonáda v poslední části hry k vítězství 6:5. Výběr páté třídy se svými dvěma střelci nakonec marně dotíral na domácí Motor, kterému podlehl o jediný gól.

9. třída: Motor České Budějovice – Tábor 4:3 (1:1, 3:1, 0:1, Shaklein 2, Šindelář), Sparta Praha – Tábor 7:1 (2:0, 1:1, 4:0, Řehoř).
8. třída: Tábor – Třemošná 3:1 (2:0, 0:1, 1:0, Fábera 2, Sochůrek).
7. třída: Motor České Budějovice – Tábor 3:1 (1:1, 1:0, 1:0, Kostka),
Sparta Praha – Tábor 6:3 (2:1, 3:2, 1:0, Kostka, Hudek, Bačo).
6. třída: Tábor – Třemošná 7:5 (1:1, 1:2, 5:2, Mareš 2, Mohyla 2, Botka,
Suda, Šťastný).
5. třída: Motor České Budějovice – Tábor 6:5 (3:1, 1:1, 2:3, Fabišík 3,
A. Švadlena 2).

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality